Şöhreti Elinin Tersiyle İten Yeşim Büber 13 Senedir Teknede Yaşıyor!

Alişan ile başrolünü paylaştığı Aynalı Tahir dizisi ile büyük bir üne kavuşan Yeşim Büber, kariyerini noktalayarak eşi ile beraber bir teknede yaşamaya başlamıştı.

Şöhreti Elinin Tersiyle İten Yeşim Büber 13 Senedir Teknede Yaşıyor!

Alişan ile başrolünü paylaştığı Aynalı Tahir dizisi ile büyük bir üne kavuşan Yeşim Büber, kariyerini noktalayarak eşi ile beraber bir teknede yaşamaya başlamıştı. Güzel oyuncu teknede yaşamanın zorluklarını ve yeni hayatı hakkındaki merak edilenleri açıkladı.

Türkiye'nin en ünlü oyuncuları arasında yer alırken evlilik kararının ardından kariyerini bir anda noktalayan Yeşim Büber eşi ile beraber bir teknede yaşamı kararı aldıklarını duyurmuştu. Son 13 senedir hayatını teknede yaşayarak geçiren güzel oyuncunun tadilat resimleri sosyal medyayı salladı. YEŞİM BÜBER TEKNESİNİ TADİLATA ALDI! 13 senedir teknede yaşadığını belirten Yeşim Büber teknelerini tadilata aldıklarını duyurdu. Yenilenmesi zorunlu hale gelen mutfak ve banyo tezgahlarını söktüklerini dile getiren Büber bu kararının ardından ikiz çocuklarının hasta olması nedeni ile zorluk yaşadıklarını, genelde hasta olmayan 2 çocuğunun mide bulantısı ve kusma sorunu yaşadığını dile getirerek, bazen teknede yaşamanın zor olduğunu söyledi. İnsanların sandıklarının aksine teknede son derece konforlu bir hayat sürdüğünü belirten Yeşim Büber teknelerinde yalıtım olduğunu, soba ve sıcak su imkanlarının da bulunduğunu belirterek şu anda Fethiye'de bir teknede demirlediklerini, yılın 8 ayını ise seferi olarak geçirdiklerini, İstanbul'da kalmasını zorunlu kılmayacak bir proje teklifi gelirse bu teklifi kabul edebileceğini dile getirdi. 

YEŞİM BÜBER KİMDİR, NERELİDİR?10 Ağustos 1977 Aydın doğumludur. Kariyerine ilk olarak 1996 yılında oynadığı flim ile başlangıç yaptı. 2003 yılında Gelin, Çaylak ve İnşaat filmlerinde rol aldı. İnşaat filmindeki rolü ile en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünü kazandı.Çok sayıda filmde rol alırken Aynalı Tahir dizisi ile tüm Türkiye çapında üne kavuştu ve şöhretini perçinledi.2006 senesinde ise görüntü yönetmeni olan Mehmet Aksın ile evlendi.Evlilik kararının ardından kariyerine ara verdi ve eşi ile bir teknede yaşamaya kararı aldı. Emlak365.com

Yorumlar (0)