Star TV'nin Menejerimi Ara Dizisi Nerede Çekiliyor, Ajans Ve Lüks Evlerin Çekimleri Nerede Yapılıyor?

Star TV'de Pazar akşamları ekranlara gelen Menajerimi Ara dizisi ile alakalı olarak merak edilen konular arasında dizinin nerede çekildiği de yer alıyor. Menejerimi Ara dizisi nerede çekiliyor? Menejerimi Ara çekim yerleri neresi? İşte Menejerimi Ara dizisi ile alakalı tüm merak edilen soruların cevapları...

Star TV'nin Menejerimi Ara Dizisi Nerede Çekiliyor, Ajans Ve Lüks Evlerin Çekimleri Nerede Yapılıyor?
Bu sezon yayın hayatına başlayan ve her bölüm ayrı ünlü isimleri konuk oyuncu olarak ekrana taşıyan Menejerimi Ara dizisi Star TV'nin amiral gemilerinden birisi haline geldi. Pazar akşamlarının en çok izlenen dizilerinden birisi olan Menejerimi Ara dizisinin nerede çekildiğine dair büyük bir merak yaşanıyor. Özellikle dizideki ajans sahnelerinin çekildiği yer üzerine yaşanan merak cevabını buldu.MENEJERİMİ ARA NEREDE ÇEKİLİYOR?

Ay Yapım tarafından Star TV için çekilen Menejerimi Ara dizisi İstanbul'da çekiliyor. Dizide kullanılan mekanlar İstanbul'un çeşitli ilçelerinde bulunuyor. Ancak bazı yerlerde yoğun çekimlerin gerçekleştirildiği bildirildi. Menejerimi Ara dizisi için Maslak ve Ataşehir'de iki ayrı set merkezi oluşturulduğu bildirildi. Maslak en çok çekimlerin yapıldığı yer olurken Ataşehir ise yine çokça sahnede kullanılan mekanların bulunduğu yer olarak açıklandı.

MENEJERİMİ ARA DİZİSİNDE AJANS SAHNELERİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Menejerimi Ara dizisi için yapılan bilgilendirmelerde dizi çekimlerinin nerede yapıldığına dair en kritik açıklama dizide bulunan menejerlik ajansının nerede olduğu ve çekimlerin nerede yapıldığı oldu. Menejerlik ajansının bulunduğu kompleks bina İstanbul Maslak'ta yer alıyor. Ego Menejerlik Ajansı olarak geçen yerin çekimleri ise İstanbul Maslak 42 Plaza'da yapılıyor. Öte yandan iç çekimler için de Beykoz'da bir Kundura Fabrikası'nda da çekimlerin yapıldığı bildirildi.MENEJERİMİ ARA OYUNCULARI KİMLER?

Menejerimi Ara dizisinin oyuncu kadrosu oldukça geniş bir ekipten oluşuyor. Dizide barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Ayşenil Şamlıoğlu, Semi Sırtıkkızıl, Nazlı Senem Ünal, Aslı Mavitan, Yaprak Medine, Pınar Ünsal, Buse Sinem İren ve Duygu Şen rol alıyorlar.
Yorumlar (0)