Tüm Servetini Devlete Bağışlayacağını Açıklayan Bülent Ersoy'un Malvarlığı Dudak Uçuklattı, Yetmedi Son Olarak 40 Milyon Liraya Bodrum'dan 2 Villa Daha Aldı!

Türkiye'nin divası olarak ün yapan ve eşsiz güzelliğe sahip olan sesi ile adını Türk müziğinin unutulmaz isimleri arasına yazdırmayı başaran Bülent Ersoy sahip olduğu serveti ile de konuşuluyor.

Tüm Servetini Devlete Bağışlayacağını Açıklayan Bülent Ersoy'un Malvarlığı Dudak Uçuklattı, Yetmedi Son Olarak 40 Milyon Liraya Bodrum'dan 2 Villa Daha Aldı!

Türkiye'nin divası olarak ün yapan ve eşsiz güzelliğe sahip olan sesi ile adını Türk müziğinin unutulmaz isimleri arasına yazdırmayı başaran Bülent Ersoy sahip olduğu serveti ile de konuşuluyor. Sürekli olarak yapmış olduğu emlak yatırımları ile adından söz ettiren Diva tam 20 milyon liraya 2 yeni süper lüks villa aldı. Bülent Ersoy'un serveti ne kadar, mirası kime kalacak, mal varlığı ne olacak?

Diva Bülent Ersoy yapmış olduğu iki yeni emlak yatırımı ile yeniden magazin basının gündemine oturdu. Bodrum'da görüntülenen Bülent Ersoy 2 villa satın aldığını ve bu villaların tapu işlemleri için Bodrum'da olduğunu belirterek süper lüks villa satışını doğrulamış oldu. BÜLENT ERSOY BODRUM'DAN 2 SÜPER LÜKS VİLLA SATIN ALDI! Gazeteciler tarafından arkadaşları ile Bodrum'da bir restoran çıkışında görüntülenen Bülent Ersoy korona virüs nedeni ile uzun süredir dışarıya çıkmadığını söyleyerek "Koronavirüs ile ilgili herkes bir açıklama yapıyor. Benim bir şey söylemem abesle iştigal olur. Virüs ile ilgili bilirkişiler açıklama yapıyor ben de layıkıyla uygulama çalışıyorum. Bodrum’dan iki villa aldım. İki günlüğüne onun için geldim. Yarın tapu işlemleri bitiyor, İşlerim bitince hemen İstanbul’a döneceğim. Zaten rakamları biliyorsunuz. Ben fiyat konuşmam, buna gerek yok, beğendim ve iki villa aldım" diyerek fiyatların abartıldığını dile getirdi. Edinilen bilgilere göre diva iki süper lüks villa için 20 milyon lira ödeme yapacak ve Ajda Pekkan ile Ebru Gündeş'e komşu olacak. 

BÜLENT ERSOY'UN MAL VARLIĞI / SERVETİ NE KADAR?Geride bıraktığımız günlerde özel bir televizyon kanalının magazin programına katılan Bülent Ersoy öldükten sonra tüm mal varlığını devlete bağışladığını belirterek "İhtişamlı bir gece yaptıracağım, zamanı gelince sizinle paylaşacağım. Çok değerli bir kürkümü açık artırmayla satıp eğitim için bağışlayacağım. Tüm mal varlığımı devlete bağışlayacağım" diyerek almış olduğu kararı duyurmuştu. Bülent Ersoy'un serveti açıklama sonrası yeniden merak konusu olurken bugüne kadar bilinen yatırımları şu şekilde sıralanıyor;İstanbul'un farklı ilçelerinde yer alan konut projelerinden alınan 28 daire, İstanbul'da yer alan 4 Villa, Marmaris ve Bodrum illerinde yer alan çok sayıda villa, Fethiye'de yer alan akaryakıt istasyonu, 30 metre büyüklüğe sahip olan yat, Çok sayıda vinç ve kiraya verilen dozer, Bunlara Bodrum'da son olarka eklenen 20 milyon liralık iki yeni villa. Emlak365.com 


Yorumlar (0)