Türk Sinemasının Sultanı Türkan Şoray ve Kızı Yağmur Ünal Çubuklu'da Yer Alan Villalarının Kapılarını İlk Kez Açtı!

Yeşilçam'ın unutulmaz isimleri arasında yer alan Türkan Şoray ile kızı Yağmur Ünal'ın beraber yaşadıkları Çubuklu'da yer alan evlerinin kapısını ilk kez bir magazin dergisine açtılar.

Türk Sinemasının Sultanı Türkan Şoray ve Kızı Yağmur Ünal Çubuklu'da Yer Alan Villalarının Kapılarını İlk Kez Açtı!

Yeşilçam'ın unutulmaz isimleri arasında yer alan Türkan Şoray ile kızı Yağmur Ünal'ın beraber yaşadıkları Çubuklu'da yer alan evlerinin kapısını ilk kez bir magazin dergisine açtılar. Yapılan röportaj ile ünlü ismin 420 metrekare büyüklüğe sahip havuzlu villası görenleri kendisine hayran bıraktı.

Sultan lakaplı Türkan Şoray ile kızı Yağmur Ünal'ın beraber yaşadıkları havuzlu süper lüks villası görenleri kendisine hayran bıraktı. Hello Fashion Homes dergisi için özel röportaj veren Türkan Şoray ile ünlü oyuncu Cihan Ünal ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Yağmur Ünal ile yaşadıkları evinin kapısını ilk kez açmış oldu. 420 METREKARELİK ÖZEL HAVUZLU VİLLA GÖRENLERİ HAYRAN BIRAKTI! Türkan Şoray ile kızı Yağmur Ünal'ın 2016 yılında taşınmış oldukları süper lüks villaları sahip olduğu Boğaz manzarası ile gören herkesi kendisine hayran bırakıyor. Toplam 4 katlı olarak inşa edilen süper lüks villa 420 metrekare büyüklüğe sahip. Yağmur Ünal evlerini anlatırken “Aynı çatı altında iki ayrı ev planlandı. Annem ve benim alanlarımız farklı. Odaları birbirimizden ilham alarak dekore ettik. Ortaya ikimizin mutlu olduğu, çok kullanışlı bir ev çıktı” diyerek evi ikiye böldüklerini söyledi. Annesi ile kendisinin yaşam alanlarının farklı olduğunu belirten Ünal odaların  dekorasyonu konusunda birbirlerinden ilham aldıklarını dile getirdi. 

Evlerinin en çok sevdikleri köşelerini sıralayan ikili havuz ve kış bahçesi açıklamasını yaparken yaz döneminde havuz başında, kış mevsiminde ise kış bahçesinde uzun zamanlar geçirdiklerini dile getirdi. 

Dekorasyon konusunda Türkan Şoray'ın daha avangart tasarımları seçtiği dikkat çekerken 4 katlı villanın her yerinde Yağmur Ünal ile Türkan Şoray'ın birbirinden ayrı olan tarzları da dikkat çekiyor. Emlak365.com


Yorumlar (0)