Türkan Şoray'ın Kızı Yağmur Ünal İle Yaşadığı İstanbul Çubuklu'daki 4 Katlı Lüks Villası Göz Kamaştırıyor

Yeşilçam'ın efsane isimlerinden olan Sultan lakaplı ünlü oyuncu Türkan Şoray'ın ve kızı Yağmur Ünal'ın İstanbul Çubuklu'da yaşadıkları lüks villa görenleri kendisine hayran bırakıyor. Boğaz manzaralı villada kızı ile beraber yaşayan Türkan Şoray pandemi günlerini de burada geçiriyor. 

Türkan Şoray'ın Kızı Yağmur Ünal İle Yaşadığı İstanbul Çubuklu'daki 4 Katlı Lüks Villası Göz Kamaştırıyor

Yeşilçam'ın efsane oyuncularından olan Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal ile beraber yaşadıkları villa magazin gündemine geldi. Sultan lakaplı ünlü oyuncu Türkan Şoray'ın lüks villası İstanbul Çubuklu'da bulunuyor. Görenlerin hayran kaldığı lüks villada Türkan Şoray 2016 yılından itibaren kızı Yağmur Ünal ile beraber yaşıyor.

BOĞAZ MANZARALI LÜKS VİLLA

Boğaz manzarası olan lüks villa bahçeli ve 4 katlı bir yapı halinde inşa edilmiş. Toplam 420 metrekare olan villanın ikinci katı tamamen Türkan Şoray'a ait. Villanın üçüncü katında ise Yağmur Ünal yaşıyor. İki ayrı ev konseptinde yapılan villada anne kız hem beraber hem de ayrı ayrı ikamet ediyorlar. Ancak Türkan Şoray ile Yağmur Ünal'ın evde daha çok havuz, çardak ve kış bahçesinde birlikte vakit geçirdikleri öğrenildi. 

AYNI ÇATI ALTINDA İKİ AYRI EV

Lüks villaları ve yaşamları ile alakalı olarak mkonuşan Yağmur Ünal, “Aynı çatı altında iki ayrı ev şeklinde planladık. Annemin ve benim yaşam alanlarımız tamamen farklı. Ancak birbirimizden de kesinlikle ayrı değiliz. Evdeyken zamanımızı her beraber geçiriyoruz. Odalarımızı dahi birbirimizden ilham alarak beraberce dekore ettik. Sonucunda her ikimizin de mutlu kaldığı çok kullanışlı bir ev ortaya çıktı. Uzun yıllar evimizde yaşamayı planlıyoruz.” dedi.

Anne kızın yaşadığı lüks villa hakkında bir açıklama da Türkan Şoray yaptı. İnsanların en özel yaşam alanlarının evler olduğunu söyleyen Türkan Şoray, “Bir ailenin en önemli yaşam alanı şüphesiz evlerdir. Kızım ile vakit geçirmek bu dünyanın en güzel duygusu benim için. Bu maksatla birkaç sene önce kızımla kendimize özel bir ev dizayn etmek istedik. Her şeye beraber karar verdik. Sonuçta birbirimizin hayatına saygı duyduğumuz ama bir arada yaşadığımız konspette bir evimiz ortaya çıktı.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)