Ünlü İnşaatçı Veto Etti, Hande Erçel'in Sevgilisi İle Yolları Ayrıldı İddiası!

Son dönemin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Hande Erçel ile ünlü inşaatçı Murat Akdoğan'ın oğlu Muratcan Akdoğan'ın yeni bir ilişkiye başladıkları haberi gündeme bomba gibi düşmüştü. Ancak ikilinin yollarını ünlü müteahhidin ilişkiye onay vermemesi nedeni ile ayrıldığı iddia edildi.

Ünlü İnşaatçı Veto Etti, Hande Erçel'in Sevgilisi İle Yolları Ayrıldı İddiası!
Murat Dalkılıç ile yaşadığı ilişkisini ani bir karar ile sonlandırdıktan sonra Hande Erçel'in adı uzun süredir beraber rol aldıkları dizideki rol arkadaşı Kerem Bürsin ile anılmaya başlanmıştı.

Güzel yıldızın ismi ise son dönemde ünlü müteahhit milyarder işadamı Murat Akdoğan'ın oğlu Muratcan Akdoğan ile ilişki yaşamaya başladığı iddia edilmiş, hatta iki ismi bir araya ablalarının getirdiği basına yansımıştı.

HANDE ERÇEL AİLEDEN ONAY ALAMADI! 

Hürriyet Gazetesi yazarlarından Mehmet Üstündağ tarafından yapılan habere göre Hande Erçel ile Muratcan Akdoğan ilişkisi sona erdi. Henüz 1 aylık olan ilişkide iddiaya göre Hande Erçel aileden onay alamadı.

Ailenin ilişkiye karşı çıkmasının en büyük nedeni ise Hande Erçel ile olan ilişki haberlerinin magazin gündeminde çok fazla işlenmesi ve oluşan büyük baskı olarak gösterildi. Ortak arkadaşları vasıtası ile tanışan çiftin kısa sürede aralarındaki etkileşimin ardından romantik bir ilişkiye yelken açtıkları iddia edilmişti.

Türkiye'nin sayılı zengin aileleri arasında yer alan ve inşaat işleri de yapan Murat Akdoğan'ın oğlunun isimlerinin magazin basınında çok fazla yer almasına tepki gösterdiğini iddia eden Mehmet Üstündağ babasının tepkisinin ardından Muratcan Akdoğan'ın ilişkiyi sonlandırma kararı aldığını köşesine taşıdı.

Hande Erçel hem ilişkinin başında hem de sonunda kendisine yöneltilen sorulara yanıt vermezken ikilinin sosyal medyada hala birbirlerini takip etmeye devam etmesi de dikkat çekti. Hande Erçel son verdiği röportajında çocuk sahibi olmaya karar verdiğini duyurmuştu.
Yorumlar (0)