Ünlü Oyuncu Pelin Karahan 3 Katlı Lüks Villasının Duvarlarını Kendi Tabloları İle Donattı

TRT 1'de yayınlanan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi ile ekranlara yeniden dönen ünlü oyuncu Pelin Karahan sarayları andıran lüks villası ile gündeme geldi. 3Katlı 450 metrekarelik lüks villa görenleri hayrete düşürüyor. 

Ünlü Oyuncu Pelin Karahan 3 Katlı Lüks Villasının Duvarlarını Kendi Tabloları İle Donattı

TRT 1'de yayınlanan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi ile uzun bir aradan sonra yeniden ekranlara dönen ünlü oyuncu Pelin Karahan magazin gündemine lüks evi ile giriş yaptı. 3 katlı dev villasında çekirdek ailesi ile yaşayan Pelin Karahan evinin kapılarını gazetecilere açtı. 

3 KATLI LÜKS VİLLA

Pelin Karahan'ın 3 katlı 450 metrekarelik lüks villası görenlerin aklını başından alıyor. Villanın içerisinde 5 oda bulunurken müstakil bir bahçe ve bir de havuz yer alıyor. Lüks malikanenin giriş katında ev sahiplerinin yatak odaları, makyaj ve giyinme odaları gibi bölümler bulunuyor. Üst kat ise tamamen çocuklara ayrılmış durumda. Bu katta da çocuk odaları yer alıyor. 

EVİ KENDİ YAPTIĞI TABLOLARLA DONATTI

İstanbul Acarkent'te bulunan lüks villada ünlü oyuncu Pelin Karahan eşi Bedri Güntay ve çocukları Ali Demir ve Can ile yaşıyor. Saray yavrusu yorumları yapılan lüks evin kendine özel bazı özellikleri de bulunuyor. Geçtiğimiz yıl bu eve taşınan Pelin karahan ve ailesi bu evde yaşamaya başlamadan önce 2 aylık bir tadilattan geçti. Ayrıca Pelin Karahan resim yapma tutkusunu evin her köşesine yansıtmış durumda. Evin her köşesinde Pelin Karahan'ın tablolarını görmek mümkün. Annesinden kendisine kalan en önemli mirasın resmin tutkusu olduğunu söyleyen Pelin karahan oyunculuk yeteneği kadar resim yapma yeteneğini de evinde gösteriyor. Uzun yıllardır resim yaptığını söyleyen Pelin Karahan dostlarına da bu resimlerden hediye ettiğini ifade etti. 

Son günlerde Bir Zamanlar Kıbrıs dizisindeki oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekip kendisini yeniden hatırlatan Pelin Karahan evin tadilat sürecinde yeni yuvasına kendisinden bir şeyler katmak istediğini düşündüğünü ve bunu da tablolarla başardığını belirtti. Pelin Karahan'ın lüks villasının görüntüleri sosyal medyada oldukça beğeni ile takip edildi.

Yorumlar (0)