Ünlü Oyuncu Tolgahan Sayışman ABD ve Türkiye'de ki Kiracılarından Kira Almadı

Tolgahan Sayışman son dönemlerde destek projelerine sağladığı katkılar ile gündeme geliyor.

Ünlü Oyuncu Tolgahan Sayışman ABD ve Türkiye'de ki Kiracılarından Kira Almadı

Tolgahan Sayışman son dönemlerde destek projelerine sağladığı katkılar ile gündeme geliyor. Öğreniciler için tablet sağlayan Sayışman daha önceki dönemlerde de kiracılarına pandemi desteği sağlamıştı.

Koronavirüs salgınının etkilerinin yeniden arttığı son günlerde eğitim yurt genelinde online olarak devam ediyor. Bu dönemde tüm öğrencilerin ise eğitim alabilmeleri için gerekli olan elektronik cihazlar başta devlet kurumları daha sonra ise diğer kurumlar ve yardım programları kapsamında sağlanıyor. 

TOLGAHAN SAYIŞMAN'DAN KİRACILARINA PANDEMİ DESTEĞİ

Online eğitim kapsamında sağlanan destek programlarından birine de ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman dahil oldu. Birçok dizi ve filmde yer alan oyuncu iş insanı ortağıyla Hakkari ve Tunceli’deki öğrenciler için 400 adet tablet gönderdiği öğrenildi. Hürriyet'te yer alan habere göre; ünlü oyuncu valiliklerle iletişime geçerek ihtiyaç sahibi olan öğrencileri yeni tabletlerle sevindirdi. Son olarak Van için harekete geçen oyuncu öğrenciler için 100 tablet göndermeyi planlıyor. 

Hem ABD'deki Hemde Türkiye'de ki Kiracılarından 2 Ay Kira Almadı

Tolgahan Sayışman daha önce de pandemi sürecinde sağladığı kira desteği ile gündeme gelmişti. Ünlü oyuncu 3 tanesi ABD'de, 6 tanesi de Türkiye2de olan 9 ayrı mülkünde yaşayan kiracılarından 2 ay boyunca kira almayacağını bildirmişti. Oyuncu konuya dair "Tüm dünyada insanlar, ekonomik anlamda da zor günler geçiriyor. Ben de elimden geldiğince kiracılarıma bu şekilde destek vermek istedim" ifadelerini kullanmıştı. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)