Ünlülerin Kaz Dağları Aşkı! Müge Boz Arsa Alan Ünlüler Arasına Katıldı

Dünyanın en temiz havasına sahip olan yerleri arasında gösterilen Kaz Dağları için ünlülerin yatırımları devam ediyor.

Ünlülerin Kaz Dağları Aşkı! Müge Boz Arsa Alan Ünlüler Arasına Katıldı

Dünyanın en temiz havasına sahip olan yerleri arasında gösterilen Kaz Dağları için ünlülerin yatırımları devam ediyor. Serenay Sarıkaya sonrasında Müge Boz'da ev yapmak için Kaz Dağları'nda arsa satın aldı.

Kaz Dağları tertemiz havası ve doğası ile görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Ünlülerin de gözdesi olan Kaz Dağlarında ev sahibi olmak isteyen ünlü isimler arsa yatırımı yapmaya devam ediyor. 

SERENAY SARIKAYA'DAN SONRA MÜGE BOZ'DA ARSA SATIN ALDI! 

Geride bıraktığımız günlerde her fırsatta soluğu Kaz Dağlarında alan Serenay Sarıkaya burada ev sahibi olmak için arsa satın almaya karar vermiş ve konut yapmak üzere arsa satın almıştı. 

Serenay Sarıkaya'nın ardından Müge Boz'da ailesi ile yaşamak için Kaz Dağlarında arsa satın aldı. Nişantaşı'nda gazetecilere yakalanın Müge Boz, Kaz Dağları'nda ev yapmak üzere arsa satın aldığını açıklayarak "Orada bir yerim var orayı biraz daha kalabileceğimiz yer yapmayı planlıyoruz, o planlar hep var yani onlar baki.

Umarım eker biçerim bunlar kolay işler değil, 'şehri bırakıyorum bir anda gideceğim tarım yapacağım' gibi değil onu da bilmek gerekir. Benim baba tarafım zaten çiftçi ve köylü olduğu için onlardan gelen bir bilgim var. Umarım tarım yaparım umarım hayallerde kalmaz" yanıtını vererek burada ev yapmak istediğini söyledi. 

Kaz Dağları son dönemde ünlülerin en çok tercih ettiği bölgeler arasında yer alırken, özellikle de pandemi döneminde koronavirüs salgını nedeni ile doğa ile iç içe olmak isteyen kişiler bu bölgeyi tercih ediyorlar. Konut yapmak için arsa alan kişiler ardından da inşaat işlerine başlıyorlar. 

Emlak365.com 

Yorumlar (0)