Ünlülerin Servet Ödeyerek Aldıkları Milyonluk Evleri! Acun Ilıcalı, Mesut Özil, Burak Yılmaz, Ece Erken, Ebru Şahin

Televizyon ve sahne dünyası ile futbol yıldızları kazandıkları parayı dudak uçuklatan emlak yatırımları ile değerlendirmeye devam ediyor.

Ünlülerin Servet Ödeyerek Aldıkları Milyonluk Evleri! Acun Ilıcalı, Mesut Özil, Burak Yılmaz, Ece Erken, Ebru Şahin

Televizyon ve sahne dünyası ile futbol yıldızları kazandıkları parayı dudak uçuklatan emlak yatırımları ile değerlendirmeye devam ediyor. Özellikle de son dönemde turizmin yeni elit merkezi haline gelen Çeşme'de yapılan villa yatırımları artarken ünlü isimlerin milyonluk yazlıkları dikkat çekiyor. 20 milyon lira

Türkiye'nin en gözde tatil merkezleri arasında yer alan Çeşme iş, spor, medya ve moda dünyasının buluşma noktası olmaya devam ediyor. Son dönemde kalabalıklaşan Bodrum'dan kaçan ünlü isimler Çeşme'ye akın ederken ünlü isimlerin milyonluk villaları görenleri kendisine hayran bırakıyor. 

TV8'İN PATRONU ACUN ILICALI 20 MİLYONLUK VİLLASI İLE İLK SIRADA YER ALIYOR! Yapmış olduğu emlak yatırımları ile sık sık konuşulan Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile beraber yaşadığı dönemde satın almış olduğu 20 milyonluk villası ile magazin gündemini uzun süre meşgul etmişti. Acun Ilıcalı ünlü futbolcu Mesut Özil ile komşu olduğu Çeşme'de ki evinden de bahsederek "Çeşme'de evim var. 8 odası var. Tek amacım 8 odayı doldurmak. Ev ne kadar dolarsa, ne kadar misafir gelirse o kadar mutlu oluyorum. Sabah evden insanlar fışkırsın istiyorum. Kalabalık seviyorum" diyerek evinde sık sık dostlarını ağırladığını söylemişti. MESUT ÖZİL 15 MİLYON ÖDEYEREK SATIN ALDII VİLLA İÇİN EŞİ AMİNE GÜLŞE 10 MİLYON LİRALIK TADİLAT YAPTIRMIŞTI! Öncesi ve sonrası resimlerle yapılan büyük masrafın tüm detayları ile görüldüğü Mesut Özil ve eşi Amine Gülşe tarafından satın alınan Çeşme'de yer alan villa hem konumu hem de özellikleri ile görenleri büyülüyor. Mesut Özil'in villa için 15 milyon lira ödediği belirtilirken villanın tadilat çalışmaları için ise 10 milyon lira harcama yapıldığı belirtiliyor. Yurt dışında top koşturan Mesut Özil liglere verilen ara ve tatil fırsatını değerlendirmek için soluğu Çeşme'de yer alan lüks villasında almış, eşi Amine Gülşe sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı  tatil pozları ile görenleri kendine hayran bırakmıştı. Mesut Özil ve Acun Ilıcalı'nın villaları yakın konumda bulunurken ikili Çeşme'de komşu olmuşlardı. 

TV DİZİSİ İLE YILDIZI PARLAYAN EBRU ŞAHİN'DE ÇEŞME'DE VİLLA SATIN ALDI! ATV ekranlarında yer alan dizi ile yıldızı parlayan Ebru Şahin son dönemde NBA'de oynayan yıldız basketbolcu Cedi Osman ile olan aşkı ile gündeme gelmişti. İkili ilk olarak Çeşme'de magazincilere yakalanırken Ebru Şahin ekranlardan kazandığı para ile Çeşme'den taş ev satın almıştı. Bahçeli ve havuzlu villasında yaz tatilini geçiren ünlü isim magazin basınından uzak durmaya özen gösteriyor ve görüntü vermemeye çalışıyor. 

BURAK YILMAZ VE SELÇUK İNAN'DA ÇEŞME ILICA'DAN VİLLA SATIN ALDI Galatasaray'da top koşturan ünlü futbolcular Burak Yılmaz ve Selçuk İnan'da Çeşme'de ev alan ünlü isimler arasında yer alıyor. İki futbolcu da Iılca'da yer alan bir villa projesi ile Çeşme'de ev sahibi oldu. ECE ERKEN OĞLU EYMEN İÇİN 2 MİLYON LİRA ÖDEYEREK VİLLA SATIN ALDI! Ekranların sevilen sunucusu Ece Erken'de Çeşme'de villa satın aldı. Ünlü sunucu daha önce satın aldığı villayı 1 milyon 500 bin liraya satmış ve oğlu Eymen'in rahat etmesi için daha geniş bahçesi olan havuzlu bir villa satın almıştı. Güzel oyuncunun yeni villasına 2 milyon lira ödediği belirtiliyor. Emlak365.com


Yorumlar (0)