Vurgun Dizisi Çekimleri İçin Kral Dairesi Kiraladılar! "Vurgun Dizisi Nerede Çekiliyor?"

Türk dizi sektörü her geçen gün büyümeye devam ederken büyürken Vurgun Dizisi çekimleri için kiralanan kral dairesi büyük yankı uyandırdı.

Vurgun Dizisi Çekimleri İçin Kral Dairesi Kiraladılar! "Vurgun Dizisi Nerede Çekiliyor?"

Fox TV ekranlarında yayımlanmaya başlayan Vurgun dizisi oyuncuları kadar çekim mekanları ile de konuşuluyor. 

Son derece dikkat çekici bir konusu olan Vurgun Dizisi çekimleri için kullanılan yerlerden birinin de otel Les Ottomans'ın patroniçesi olan Ahu Aysal Kerimoğlu'nun kral dairesi olduğu ortaya çıktı. 

Dizilerin Milyon Dolarlık Tekliflerine Hayır Diyemiyorlar!

Pek çok ünlü ismin evlerini, yalı ve villalarını dizi çekimlerine kiraya verdikleri ortaya çıkarken bunların arasına Les Ottomans'ın patroniçesi olan Ahu Aysal Kerimoğlu'da katıldı. 

Hotel Les Ottomans'ın üst katındaki bin metrekarelik kral dairesinde yaşayan Ahu Aysal Kerimoğlu'nun bu daireyi Vurgun dizisi çekimleri için kiraya verdiği açıklandı. 

Vurgun Dizisi Oyuncuları 

Erkan Petekkaya

Deniz Çakır

Emre Kınay 

Begüm Birgören 

Cemal Toktaş

Altan Erkekli 

Aliye Uzuntağan

İnan Konukçu 

Mehmet Bozdağan

Vurgun Dizisi Konusu Nedir?

Son derece değişik bir konusu olan dizinin daha ilk haftadan izlenme oranlarının yüksek çıkması Fox TV kanalının yüzünü güldürdü. 

Fabrika sahibi, zengin bir iş adamı olan Kemal  Vardar bir yangın sonrası komaya girer. 10 yıl boyunca komada kalan Kemal Vardar bir mucize eseri hayata geri döner. 

Ancak bu süre zarfında eşi ortağı ile evlenir. Komadan çıkan Kemal'in uyanması ile eşi Reyhan ve ortağı Vadat'ın hayatı bir anda alt üst olur. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar (0)