Yıldız Tilbe çileden çıktı! Konseri durdurmak zorunda kalan Tilbe “seni sahneye alır, eteğini çıkartırım” diyerek hayranına tepki gösterdi!

Türk müziğinin usta sanatçılarından Yıldız Tilbe, geçtiğimiz günlerde sahne aldığı bir mekanda hiç karşılaşmadığı bir olay ile karşılaştı. Kendisine seslenen ve “eteğini çıkar” diyen hayranına sert çıkan Tilbe, konserini durdurdu.

Yıldız Tilbe çileden çıktı! Konseri durdurmak zorunda kalan Tilbe hayranına tepki gösterdi!

90’lı yıllardan bu yana müzik sektöründe adından söz ettirmeyi başaran ve seslendirdiği şarkılar ile birçok insanın kalbine dokunan ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, yaz konserlerine devam ediyor. Farklı tarzı ve güçlü sesi ile herkesin gönlünde ayrı bir yere sahip olmayı başaran Tilbe, söylemleri ile de kendisinden sıklık söz ettiriyor.

Twitter hesabından sık sık paylaşımlar yapan ve bazı paylaşımları ile sosyal medyanın gündemine oturmayı başaran başarılı sanatçı, dönem dönem paylaşımları sebebi ile eleştiri oklarının da hedefinde yer alıyor. Son olarak başı boş sokak hayvanları adına yapmış olduğu “zehirlemek lazım” paylaşımı ile hem hayvanseverlerin hem de kendi hayranlarının hedefinde yer alan ünlü şarkıcı, yanlış anlaşıldığını ifade ederek tepkiler üzerine özür dilemişti.

Şu sıralar “yaz konserleri” kapsamında Türkiye’nin farklı bölgelerinde sahne almaya devam eden ve hayranları ile buluşan Yıldız Tilbe, geçtiğimiz günlerde yine bir mekanda sahne aldı. Kendisini dinlemeye gelenlere keyifli anlar yaşatan Tilbe, bir ara hayranlarının arasından yükselen bir sese odaklandı. Kendisine seslenen hayranının söyledikleri üzerine konserini durdurmak zorunda kalan Tilbe, hayranına tepki göstermekten de geri kalmadı.

YAZ KONSERLERİ DEVAM EDİYOR!

Yıldız Tilbe çileden çıktı! Konseri durdurmak zorunda kalan Tilbe “seni sahneye alır, eteğini çıkartırım” diyerek hayranına tepki gösterdi!

Yıllardır Türkiye’nin en sevilen sanatçılarından birisi olarak gösterilen ve bu kapsamda da yeni şarkılarını seslendirmeye devam eden Yıldız Tilbe, enerjik halleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde görüntülenen ve sabit bir modacısının olmaması sebebi ile sahne kıyafetlerini kendisinin aldığını söyleyen Tilbe, yaz konserlerinin devam ettiğini ifade etti.

“ETEĞİNİ ÇIKAR” DİYE BAĞIRDI!

Geçtiğimiz gece bir mekanda sahne alan Tilbe, şarkı söylediği esnada kendisine seslenen bir hayranının sözleri üzerine şaşkınlık yaşadı. Hayran Tilbe’den eteğini çıkarmasını istedi.

“SENİ SAHNEYE ALIRIM!”

Hayranının isteği üzerine şarkısını durduran ve tepki gösteren Tilbe “seni sahneye alır, eteğini çıkartırım” dedi.