Emlak Milyarderi Dikran Masis, Mustafa Sandal'ın Ultra Lüks Villasını Enkaza Çevirdi İddiası

Türkiye'nin emlak kralı olarak anılan ve 1.447 kiracısı bulunan Dikran Masis iyi ev sahibi kötü kiracı çıktı! Mustafa Sandal'ın lüks villası harabeye döndü...

Emlak Magazin 03.09.2021 - 11:28 03.09.2021 - 11:30 Gülcan Özer

Türkiye'nin en zenginleri listesinde üst sıralarda yer alan ve kendisine ait 1447 taşınmazı ile emlak milyarderi olarak tanınan Dikran Masis yurt dışında yaşama kararı almıştı. Türkiye'ye tatil için gelen ünlü isim kendisine kalmak için Mustafa Sandal'ın Çubuklu Vadi projesinde yer alan süper lüks villayı kiralamıştı. 

Çubuklu Vadi Evleri içerisinde yer alan 6 oda, 2 salon villayı kiralayan Masis tatilini bitirerek ülkeden çıkışını yaparken lüks villayı da boşalttı. Toplamda 650 metrekare dev villayı teslim alan Mustafa Sandal'ın büyük bir şok yaşadığı iddia edilirken evin adeta harabeye döndüğü belirtiliyor. 

EMLAK KRALI DİKRAN MASİS İYİ EV SAHİBİ, KÖTÜ KİRACI ÇIKTI! 

Sabah Gazetesi yazarlarından Bülent Cankurt tarafından yapılan habere göre pandemi döneminde 1.447 kiracısı bulunan Masis kiracılarına kolaylıklar sağlamış, kira almayarak pek çok kişinin takdirini kazanmıştı. Bu sayede adını iyi ev sahibi olarak duyuran Masis ne yazık ki kötü kiracı çıktı. 

2017 senesinde Londra'ya taşınan ve ailesi ile bu ülkede yaşamaya başlayan Masis, tatil için geldiği Türkiye'de ailesi ile oturmak üzere Mustafa Sandal'a ait olan lüks villayı kiraladı. Tatilini bitirerek Londra'ya doğru yola çıkan iş insanı Çubuklu Vadi Evleri'ndeki ultra lüks villayı iddialara göre harap bir halde bıraktı. 

Cankurt aynı sitede oturan bir diğer arkadaşının yapmış olduğu açıklamaya dayandırdığı haberinde villada yaklaşık 100 bin dolarlık hasar olduğunu iddia ederek bu hasarın Masis tarafından ödenip ödenmeyeceği konusunda ise bilgi edinemediğini dile getirdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@