Emlak Vergisi 2. Taksit Ödemesi İçin Vergi Ödemelerinde Kredi Kartı Taksit Sayısı 9 Oldu!

Resmi Gazete'de bugün yayımlanan tebliğ ile kredi kartı taksit sayıları arttırıldı. Emlak vergisi 2. taksit son ödeme tarihi yaklaşırken vergi ödemelerinde 9 taksit müjdesi geldi.

Emlak Haberleri 27.11.2018 - 11:35 15.07.2021 - 00:18 Serhat Karaman

Resmi Gazete'de bugün yayımlanan tebliğ ile kredi kartı taksit sayıları arttırıldı. Emlak vergisi 2. taksit son ödeme tarihi yaklaşırken vergi ödemelerinde 9 taksit müjdesi geldi.

Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik bugünkü Resmi Gazete sayısında yayımlandı. Yayımlanan yeni yönetmelik ile beraber kredi kartı taksit sayısı bazı alanlarda arttırıldı. Bunlardan biri de vergilerin kredi kartı ile ödenmesi konusunda yapıldı. Kredi Kartı İle Vergi Ödemesi Yapanlara Müjde! Taksit Sayısı 9 OlduResmi Gazete'de yayımlanan tebliğ ile beraber "Havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt içine ilişkin harcamalarda, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde dokuz ay" ibaresine yer verilerek vergi kredi kartına taksit sayısı 9 oldu. Emlak Vergisi İnternetten Nasıl Ödenir?Emlak vergisini internetten ödemek için kullanabileceğiniz iki yöntem bulunuyor. Bunlardan ilki ve en kolayı e-belediye hizmeti veren belediyelerin internet siteleri üzerinden online emlak vergisi ödeme işlemi olarak öne çıkıyor. Bunun için taşınmazın bulunduğu belediyenin internet sitesini ziyaret etmeniz ve panelde böyle bir alan olup olmadığını kontrol etmeniz yeterli olacaktır. İkinci yöntem ise bankaların mobil şube uygulamaları üzerinden internet bankacılığı kullanarak anlaşmalı bankalar üzerinden emlak vergisi ödemesi yapmak. Emlak Vergisi Muafiyeti Nedir, Kimler Emlak Vergisi Ödemez?Emlak Vergisi İkinci Taksit Ödemeleri Başladı, Emlak Vergisi Kredi Kartı İle Nasıl Ödenir?Emlak Vergisi Alan Bankalar 2018Garanti Bankası Bonus Kart Emlak Vergisi Kredi Kartı Kampanyası 2018Vakıfbank Emlak Vergisi Ödeme / TaksitlendirmeHaber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"
Gelişmelerden Haberdar Olun

@