Emlak Vergisi 2019 2. Taksit Ödemeleri Ne Zaman Başlayacak?

Emlak vergisi 2.taksit 2019 ödemeleri için geri sayım başladı. İşte emlak vergisi ödeme tarihleri, emlak vergisi oranları, emlak vergisi kredi kartı taksit kampanyaları ve diğer önemli gelişmeler!

EMLAK HABERLERİ 24.09.2019 - 18:00 15.07.2021 - 00:13 Emlak 365

Emlak vergisi 2.taksit 2019 ödemeleri için geri sayım başladı. İşte emlak vergisi ödeme tarihleri, emlak vergisi oranları, emlak vergisi kredi kartı taksit kampanyaları ve diğer önemli gelişmeler!

Milyonlarca taşınmaz sahibini yakından ilgilendiren emlak vergisi ödemeleri için ikinci taksit ödeme tarihleri yaklaşıyor! Ev sahipleri, arsa sahipleri ve işyeri sahipleri tarafından ödenmesi gereken emlak vergisi tarihleri için ikinci taksit dönemi ve kredi kartı taksit kampanyaları haberimizde! Emlak Vergisi Ödemeleri İçin İkinci Taksit Ödeme Dönemi Yaklaşıyor! 2019 emlak vergisi takvimi için hatırlanacağı üzere ilk taksit ödemeleri Mart ayında başlamış ve tek ödeme yapmak isteyenler peşin emlak vergisi ödemesi yaparken taksitle ödeme yapmak isteyenler ise birinci taksit ödemelerini Mayıs ayı sonuna kadar gerçekleştirmişti. Emlak vergisini taksitle ödemek isteyen kişiler için ise ikinci taksit dönemi yaklaştı. Emlak Vergisi ikinci taksit 2019 ödemeleri Kasım ayı içerisinde gerçekleştirilecek. 1 Kasım 2019 Cuma günü başlayan ödemeler hafta sonuna denk  gelmesi nedeni ile 29 Kasım 2019 tarihi itibari ile sona erecek. Emlak Vergisi Oranları! Emlak Vergisi Ne Kadar Ödeyeceğim?Ödemeler iki eşit taksit halinde yapıldığı için ilk ödemiş olduğunuz tutarın aynısı kadar rakamı ödeyeceksiniz. Örnek vermek gerekirse emlak vergisi 1. taksit tutarı olarak 120 TL ödeme yapan bir kişi ikinci taksit olarak ta 120 TL ödeme yapacaklar. Emlak Vergisi Kredi Kartı Taksit Kampanyaları 2019Birinci taksit döneminde çok sayıda banka kredi kartı taksit kampanyası ile 3 ya da 4 taksit ile ödeme imkanı sunmuştu. İkinci taksit döneminin başlaması ile bankaların kredi kartına taksit kampanyaları için Kasım ayında duyuru yapması bekleniyor. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@