Emlak Vergisi 2.Taksit Son Ödeme Tarihi ve Kredi Kartı Taksit Kampanyaları

Emlak vergisi 2. taksit ödemeleri tüm hızı ile devam ederken emlak vergisini taksitle ödemek isteyen kişiler için kredi kartı kampanyaları ile seçenekler de sunuluyor.

Emlak Terimleri 20.11.2018 - 14:19 15.07.2021 - 00:18 Serhat Karaman

Emlak vergisi 2. taksit ödemeleri tüm hızı ile devam ederken emlak vergisini taksitle ödemek isteyen kişiler için kredi kartı kampanyaları ile seçenekler de sunuluyor.

Emlak vergisi ikinci taksit ödemeleri 1 Kasım 2018 itibari ile başlamıştı. Emlak vergisi 2. taksit ödeme için ise son tarih 31 Kasım 2018 itibari ile sona eriyor. Yani emlak vergisi ikinci taksit 2018 ödemeleri Kasım ayı içerisinde kabul ediliyor. Emlak vergisini ödemek isteyen kişiler ilgili taşınmazın sınırları içerisinde bulunan belediyenin gişelerine ödeme yapabildiği gibi bankadan emlak vergisi ödemek ve kredi kartı ile emlak vergisi ödemek gibi seçeneklerde bulunuyor. Emlak Vergisi Kredi Kartı İle Ödenir Mi? (Emlak Vergisi Kredi Kartı Taksit Kampanyaları 2018)Evet, e belediye emlak vergisi ödemeleri kredi kartı ile yapılırken anlaşmalı bankalar da emlak vergisi kredi kartı kampanyaları düzenleyerek emlak vergisinin kredi kartı ile ödenmesine olanak sağlamaktadır. Buna ek olarak emlak vergisini taksitle ödemek isteyen kişiler için kredi kartı emlak vergisi kampanyaları düzenlenirken bu sene ilk kampanya haberini Garanti Bankası bonus kart kampanyası oldu. Garanti Bankası bonus kart 2 taksitle ödeme imkanı sunuyor.1 Kasım 2018-30 Kasım 2018 tarihleri arasında CEPTETEB Kredi Kartı ile yapılacak 100 TL ve üzeri Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemeleri faizsiz ve ücretsiz olarak 2 taksite bölünecek. Vakıfbank çevre temizlik vergisi VakıfBank Worldcard ile 1 Kasım – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında ücretsiz 2 taksit olarak ödenebilecek. Anlaşmalı belediyelerde işlem otomatik taksitlendirilirken, anlaşma olmayan belediyelerden İşlem yapıldıktan 1 gün sonra 08502220724 Telefon Bankacılığı aranarak peşine taksit yapılabilecek. Emlak Vergisi Muafiyeti Nedir, Kimler Emlak Vergisi Ödemez?Emlak Vergisi İkinci Taksit Ödemeleri Başladı, Emlak Vergisi Kredi Kartı İle Nasıl Ödenir?Emlak Vergisi Alan Bankalar 2018Garanti Bankası Bonus Kart Emlak Vergisi Kredi Kartı Kampanyası 2018Vakıfbank Emlak Vergisi Ödeme / TaksitlendirmeHaber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Gelişmelerden Haberdar Olun

@