Emlak Vergisi Kredi Kartı Taksit Kampanyaları Kasım 2021! TEB, Bonus, World Kart, Maksimum, Axess, Paraf

Emlak vergisi 2. taksit ödeme tarihi başladı. Son ödeme tarihi öncesi borcunu ödemek isteyenlere emlak vergisi kredi kartı taksit kampanyaları 2021 başladı. Emlak vergisi kredi kartı ile ödeniyor mu?

Emlak Haberleri 03.11.2021 - 16:05 03.11.2021 - 16:05 Gülcan Özer

Emlak vergisi kredi kartı taksit kampanyaları başladı. Evi, arsası, işyeri, tarlası, dükkanı olan kişiler için uygulanan emlak vergisi ödemeleri için Kasım ayının gelmesi ile beraber 2. taksit ödeme dönemi de resmen başlamış oldu. 

Emlak vergisi 2. taksit ödeme dönemi için ödemelerin başlaması ile de bankaların kredi kartı kampanyaları da peş peşe açıklandı. Açıklanan kampanyalar kapsamında kredi kartı olan kişilere emlak vergisi ödemelerini 5 aya kadar taksitlendirme imkanı sunuldu. İşte emlak vergisi kredi kartı kampanyaları 2021!

EMLAK VERGİSİ KREDİ KARTI İLE ÖDENİYOR MU, NASIL ÖDENİR?

Türkiye sınırları içerisinde konut, işyeri, arsa, daire, dükkan, müstakil ev, depo, tarla, bağ evi gibi taşınmazı olan kişiler emlak vergisi ödemekle yükümlüdür. Emlak vergisi muafiyeti listesi içerisinde yer alan kişilerin dışında tüm taşınmaz sahipleri emlak vergisi ödemekle yükümlüdür. 

emlak vergisi kredi kartı ile ödenir mi

Emlak vergisi her sene düzenli olarak ödenen vergiler arasında yer almakta olup emlak vergisi ödemeleri her sene Mart ayında başlamakta olup Haziran ayı itibari ile sona ermektedir. Bu süreçte isteyen kişiler emlak vergisini tek seferde peşin ödeyebileceği gibi isteyen kişilerde bir sonraki taksit ödemesini Kasım ayı içerisinde yapmak üzere 2 eşit taksit halinde ödeme imkanına sahiptir. Yine kredi kartı sahibi olan kişiler ödemelerini kredi kartı ile de yapabilmektedir. 

world kart emlak vergisi

YAPI KREDİ BANKASI WORL CARD EMLAK VERGİSİ ÜCRETSİZ 3 TAKSİT KAMPANYASI 

1 Kasım 2021 tarihi itibari ile başlayan emlak vergisi kampanyası kapsamında ödeme yapacak olan kişilere Yapı Kredi kredi kartı ile faizsiz 3 taksit imkanı sunuldu. 30 Kasım 2021 tarihine kadar devam edecek olan kampanyadan tüm Worldcard’lar, tüm Adios kredi kartları, Crystal kredi kartları, taksitçi kredi kartları, Play Kart ve Albaraka ve Anadolubank kredi kartı olanlar yararlanabilecek. Vergi ödemenizi belediyelerde bulunan tüm banka POS'larında Yapı Kredi kredi kartları ile yapabilirsiniz. Taksit yapmak için Ödeme yaptıktan sonra "EMLAK" yazıp bir boşluk bırakarak işleme özel cep telefonunuza gelen şifreyi ekleyip 4454’e SMS göndermeniz yeterli olacak. 

paraf emlak vergisi kampanyası

HALKBANK EMLAK VERGİSİ 3 TAKSİT: PARAF KART EMLAK VERGİSİ TAKSİT KAMPANYASI!

Halkbank emlak vergisi ödeme işlemlerinde müşterilerine 3 taksit ile ödeme kolaylığı sunarken Paraf Kart sahipleri ödemelerini 30 Kasım tarihine kadar yapmaları halinde ücretsiz, faizsiz 3 taksit imkanından yararlanacaklar. Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce VERGİ yazıp 3404‘e SMS gönderilmesi ya da Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklanması yeterli olacak. 

maximum emlak vergisi kampanyası

İŞ BANKASI MAKSİMUM / MAXİMUM KREDİ KARTI EMLAK VERGİSİ KAMPANYASI KASIM 2021!

İş Bankası emlak vergisi ödemesi yapacak olan müşterilerine 30 Kasım tarihine kadar Belediye vezneleri ve Belediyelere ait internet siteleri üzerinden kredi kartı ile 3 taksitle ödeme imkanı sundu. İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç), Ticari Kredi Kartları üzerinden yapılacak olan ödemelerde İşCep uygulamamızdan ve isbank com tr internet şubesinden 2 taksite, Maximum Mobil uygulamamızdan ise 2 veya 3 taksite bölebilirsiniz.

bonus emlak vergisi kampanyası

GARANTİ BANKASI BONUS KART EMLAK VERGİSİ KREDİ KARTI TAKSİT KAMPANYASI KASIM 2021

Emlak vergisi ödemesini Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib gov tr üzerinden bonus kredi kartı ile yapan kişilere 4 taksit imkanı sunulurken Garanti Pay ile yapılan ödemelerde ise 5 taksit seçeneği sunulacak. 

axess emlak vergisi

AKBANK AXESS KREDİ KARTI EMLAK VERGİSİ ÖDEMESİ İÇİN TAKSİT KAMPANYASI VAR MI?

Ne yazık ki 2021 senesi için Axess kredi kartı internet sitesi kampanyalar bölümünde bir duyuru yapılmadı. Emlak vergisi ödemelerinde Axess kredi kartı kampanyası duyurusu yer almadı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@