Emlak Vergisi Son Ödeme Tarihi Doluyor, Kredi Kartı İle Emlak Vergisi Nasıl Ödenir?

2018 emlak vergisi ödemeleri için ikinci taksit son ödeme tarihi 30 Kasım 2018 itibari ile sona eriyor.

EMLAK HABERLERİ 30.11.2018 - 09:57 15.07.2021 - 00:18 Emlak 365

2018 emlak vergisi ödemeleri için ikinci taksit son ödeme tarihi 30 Kasım 2018 itibari ile sona eriyor. Kredi kartı ile emlak vergisi ödeme ve taksitle emlak vergisi ödemesi yapmak isteyenler için detaylar haberimizde...

Emlak vergisi ödemelerine ikinci taksit için son ödeme tarihi bugün itibari ile doluyor. İnternetten emlak vergisi ödeme işlemini yapmak ya da taksitle emlak vergisi ödeme işlemlerini yapmak isteyen kişiler için kullanabilecekleri yöntemleri emlak365 olarak sizler için araştırdık. İnternetten Kredi Kartı İle Emlak Vergi Borcu Ödeme Kredi kartı ile emlak vergisi ödeme işlemini yapmak isteyen kişilerin ilk yapmaları gereken taşınmazın bağlı olduğu belediyenin internet sitesini ziyaret etmektir. E Belediye hizmeti sunan belediyeler üzerinden kredi kartı ile emlak vergisi ödemesi yapılabilmektedir. 

Örneğin Keçiören Belediyesi e ödeme hizmeti ile internetten kredi kartı ile emlak vergisi ödemesi yapılabilmektedir. İnternetten emlak vergisi ödeme işlemi için e ödeme yazan alanın tıklanmasının ardından gelen yeni pencerede kimlik numarası yazıp ardından sorgula butonuna basmanız durumunda aşağıda emlak vergisi borcu olan bölüm çıkıyor. Buradan ödeme yap demeniz durumunda kredi kartı bilgilerinizi girerek emlak vergisi borcunuzu ödeyebiliyorsunuz. 

Emlak Vergisi Muafiyeti Nedir, Kimler Emlak Vergisi Ödemez?Emlak Vergisi İkinci Taksit Ödemeleri Başladı, Emlak Vergisi Kredi Kartı İle Nasıl Ödenir?Emlak Vergisi Alan Bankalar 2018Garanti Bankası Bonus Kart Emlak Vergisi Kredi Kartı Kampanyası 2018Vakıfbank Emlak Vergisi Ödeme / TaksitlendirmeHaber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@