Emlak Yatırımı İçin Yeni Fırsat! "Hobi Bahçeleri"

Son dönemde düşen satışlarla doğru orantılı olarak emlak fiyatları da düşüşe geçti. Özellikle de nakit para ile yapılan alımlarda büyük indirimler uygulanıyor.

YATIRIM REHBERİ 24.05.2019 - 10:59 15.07.2021 - 00:15 SERHATMEDYA

Son dönemde düşen satışlarla doğru orantılı olarak emlak fiyatları da düşüşe geçti. Özellikle de nakit para ile yapılan alımlarda büyük indirimler uygulanıyor.

Yaşanan bu gelişmeler emlak yatırımı yapmak isteyen kişilere de büyük fırsatlar sağladı. Emlak Yatırımı İçin Hobi Bahçeleri Revaçta!Konu hakkında açıklama yapan ve Yeni Asır Gazetesi'ne röportaj veren Yılmaz Emlak'ın Sahibi Hüseyin Yılmaz İzmir'de hobi bahçeleri hakkında bilgi verdi. Yılmaz "Profesyonel ekibimizle oluşturduğumuz 300-500 metrekare hobi bahçelerimizde dilerseniz bir yaşam alanınız, dilerseniz karlı bir yatırımınız olur.Ortalama 45 ile 60 gün içerisinde tamamladığımız projelerimizde vaat ettiğimiz bütün detayları eksiksiz olarak gerçekleştiriyoruz. Memnuniyet sağladığımız hobi bahçesi sahibini referans olarak gösterebiliyoruz" diye konuştu.Yatırım Amaçlı Arsa Almak İsteyenlere Hitap Ediyor Yatırım yapmak isteyen kişilere son derece cazip seçenekler sunan Yılmaz "Projelerden satışlarda alım-satım bedeli, emlak komisyonu gibi ek ücretler talep etmiyoruz.Yatırım amaçlı alım yapan müşterilerimizin hobi bahçelerini satmak istemeleri halinde, piyasa değerinden satışlarında yardımcı oluyoruz. Hobi bahçesi olarak değerlendirdiğimiz araziler, kesinlikle 2B, Hazine, SİT alanı gibi sorunlu araziler değil. Resmi tapulu araziler" diyerek satış yapmış oldukları araziler hakkında bilgi verdi. Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@