Emlak Zengini Gülşen, 35 Milyon TL Ödeyip Zorlu Center'daki Evlerinin Sayısını 3'e Çıkardı!

Ünlü şarkıcı Gülşen, kazandıklarını gayrimenkul yatırımına dönüştürmeye devam ediyor. Gülşen son olarak Zorlu Center'da 3,5 milyon dolar ödeyerek ev satın aldı. 

Emlak Magazin 13.11.2021 - 23:27 13.11.2021 - 23:27 Engin Uzunoğlu

Türkiye'nin ünlü şarkıcılarından olan Gülşen kazandığını gayrimenkul yatırımına dönüştürmesi ile tanınıyor. Ülkenin en çok kazanan sanatçıları arasında bulunan Gülşen bu kazandıkları ile çok sayıda mülkün sahibi oldu. Türkiye'nin ve dünyanın farklı yerlerinde ev sahibi olan Gülşen bu yatırımları ile de geleceğini şimdiden garanti altına aldı. 

KONSER GELİRLERİNİ GAYRİMENKUL YATIRIMINA DÖNÜŞTÜRÜYOR

Bu yaz aylarında oldukça aktif bir çalışma programı içerisinde yer alan Gülşen toplam 60 konser vererek dikkat çekmişti. Magazin basınında yer alan bilgilere göre Gülşen konser başına en az 200 Bin TL kazandı. Bu kazandıklarının tamamını gayrimenkul yatırımına dönüştürmeye devam eden Gülşen'in Zorlu Center'da bir ev daha aldığı belirtildi. 

35 MİLYON TL ÖDEYEREK ZORLU CENTER'DA EV SATIN ALDI

Gülşen cazibe merkezi olan Zorlu Center'da geçmiş yıllarda iki adet ev satın almıştı. Oldukça karlı bir yatırım yaptığını gören Gülşen bu yaz kazandığı gelirinin önemli bir kısmı ile Zorlu Center'da bir ev saha satın alarak buradaki evlerinin sayısını 3'e çıkardı. Gülşen'in bu sonuncu evini satın almak için 3,5 Milyon Dolar ödeme yaptığı bildirildi. Türk lirası karşılığı ortalama 35 Milyon TL ödeme yapan Gülşen sahip olduğu gayrimenkullerin listesine yeni bir ekleme de yapmış oldu. 

İSPANYA VE İNGİLTERE'DE DE EVLERİ VAR

Ünlü şarkıcı Gülşen geçtiğimiz yıllarda İspanya ve İngiltere'de de gayrimenkul yatırımları yapmıştı.  Madrid'de ve Londra'da evleri olan Gülşen bu gayrimenkullerinin yönetimi için de profesyonel bir emlak danışmanında da yardım alıyor. Gayrimenkul yatırımlarını da bu yönde şekillendiren Gülşen'in yeni yatırımları için de bazı seçeneklerini değerlendirdiği belirtildi. Emlak zengini olan Gülşen'in yeni yatırımları ile ilerleyen günlerde gündeme geleceği iddia edildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@