Emlakçılarda Bile Bu Fiyata Ev Yok! 3 Cepheli 2 Balkonlu 148 M2 Ucuz Müstakil Evi Denizbank 100 Bin Liraya Satıyor

Denizbank satılık gayrimenkuller için ilan yayımladı. Bankalardan satılık daire ve müstakil ev ilanları rekor kırarken ucuz ev satın almak isteyenler için Denizbank ilanları öne çıktı.

Emlak Haberleri 26.09.2021 - 12:10 26.09.2021 - 12:26 Gülcan Özer

Denizbank satılık gayrimenkuller için yeni ilanlar yayımlandı! Konut fiyatları cep yakmaya devam ederken bankadan satılık ev ilanları ise ucuz fiyatları ile vatandaşa alternatif bir seçenek sunuyor. Pandemi döneminde hem kredi çeken hem de bankalara borcunu ödeyemeyenlerin sayısı rekor oranda artış gösterirken yaşanan bu artış bankaların satılık konut ilanları için rekor yaşanmasına neden oldu. 

Eskiden icradan satılık konutlar için "ahlı" deyimi nedeniyle uzak duran kişiler son dönemde artan konut fiyatları ve bankalardan satılık evlerin çok daha ucuz fiyatlarla satılması nedeniyle ilanları değerlendirmeye aldı. Vatandaş cebi ile vicdanı arasına sıkışırken emlakçıları batıracak olan fiyatlar ile konut satışlar yoğun ilgi görüyor. 

DENİZBANK UCUZ MÜSTAKİL KONUT İLANLARI: 100 BİN LİRAYA 148 M3 EV SATIYORLAR! 

Denizbank satılık gayrimenkuller ilanları Eylül ayının son haftasına özel olarak güncellendi. Yenilenen ilanlarda piyasa fiyatının yarısının bile altında yeni ilanlara yer verildi. Konut fiyatları pandemi sonrasında cep yakmaya başlarken bankaların satılık ev ilanları düşük fiyatları ile bu dönemde öne çıktı. 

denizbank-müstakil-ev-ilan-ı

Bankalardan satılık gayrimenkul ilanları ve icradan satılık ev ilanları veren bankalar arasında düşük fiyatları ile öne çıkan Denizbank özellikle de müstakil ev ilanları ile öne çıktı. Koronavirüs salgını döneminde müstakil evlere talep artarken bu da müstakil ev fiyatları için yükselişe neden olmuştu. Denizbank satılık gayrimenkuller ilanları arasında yer alan 148 M2 konut için talep edilen fiyat sadece 100 bin lira olarak belirlendi. 

denizbank-nasıl-ev-alınır

DENİZBANK SATILIK GAYRİMENKULLER İÇİN BAŞVURU NASIL YAPILIR, BANKADAN SATILIK KONUT NASIL ALINIR?

Denizbank satılık konut ilanları bankanın kendi resmi sitesi üzerinden yayımlanmakta olup bu ilanlara ulaşmak için BURAYI TIKLAYABİLİRSİNİZ... 

Gelen yeni sayfada yer alan ilanları inceleyerek yaşadığınız şehre göre ve gayrimenkul türüne göre kriterler belirleyerek ilanları inceleyebilirsiniz. Kendi kriterlerinize uyan bir ilanı belirlemeniz durumunda yanında yer alan kırmızı renkli teklif ver butonunu tıklamanız durumunda yukarıda yer alan ekrana yönlendirilirsiniz. 

Bu ekranda yer alan ad, soyad, cep telefonu, e posta, teklif tutarı ve açıklama bilgilerini eksiksiz doldurarak gönder butonuna basmanız durumunda banka yetkilileri sizinle iletişime geçerek konut satışı hakkında gerekli bilgilendirmelerde bulunacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@