Emniyet Müdürü Atamaları Tayinleri 2021: 1. Sınıfa Terfi Eden Emniyet Müdürleri Listesi

Emniyet Genel Müdürlüğü EGM Genel Atama Listesi 2021 yayımlandı. İstanbul emniyetinde atamalar ve tayinler belli oldu. Emniyet müdürü atamaları ile 1. sınıfa terfi eden emniyet atama kararları!

Emniyet Müdürü Atamaları Tayinleri 2021: 1. Sınıfa Terfi Eden Emniyet Müdürleri Listesi

Büyük bir merakla ve heyecanla beklenen Emniyet Müdürü atamaları olarak ta anılan EGM Genel Atama Listesi 2021 yayımlandı. İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan atama listesi kapsamında İstanbul emniyetindeki atamalar başta olmak üzere 1. sınıfa terfi eden emniyet müdürleri 2021 isimleri de belirlenmiş oldu.

Her sene düzenli olarak yapılan atamalar bu sene açıklanması muhtemel isimler nedeni ile yakından takip ediliyordu. Merakla beklenen liste Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından paylaşıldı.

İSTANBUL EMNİYETİNDEKİ TAYİNLER VE ATAMALAR BELLİ OLDU! 1. SINIFA TERFİ EDEN EMNİYET MÜDÜRLERİ 2021 KİMLER?

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) hazırlanan Genel Atama Listeleri ilan edildi. Açıklanan listelere göre İstanbul Emniyetinde atamalar gerçekleştirildi. Bu kapsamda İstanbul Emniyeti'nde görevli 35 müdür yeni atama kararları ile farklı illerre görevlendirilmiş oldu. Farklı illerde görev yapmakta iken İstanbul'a görevlendirmesi çıkan emniyet müdürü atamaları ile 11 kişi ile sınırlı tutuldu.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan 2. sını emniyet müdürü kadrosundaki 5 kişi, 3. sınıf emniyet müdürü kadrosundaki 13 kişi, 4. sınıf emniyet müdürü kadrosunda bulunan 11 emniyet amiri ise farklı illere atanan isimler arasında yer aldı. Farklı illerde görev yapmakta olan 2. sınıf emniyet müdürü kadrosunda yer alan 3 kişi, 3. sınıf emniyet müdürü kadrosunda görev yapan 4 kişi, dördüncü sıfır polis müdürü kadrosunda görev yapan 1 kişi ile 3 emniyet amiri ise İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne atandı.

Açıklanan kararlar kapsamında;

İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Hülya Şen'in Bilecik'e,

Strateji Geliştirme Şube Müdürü olarak görev yapan Esma Zeyrek Şirin'in Mardin'e,

Özel Güvenlik Şube Müdürü olarak görev yapan Osman Katipoğlu'nun Yalova'ya,

Terörle Mücadele Şube Müdürü olarak görev yapan Gökhan Nazlım'ın Rize'ye,

Güvenlik Şube Müdürü olarak görev yapan Fatih Tınaz'ın ise Balıkesir'e tayini gerçekleştirildi.

Yapılan atamalar kapsamında İstanbul emniyetinde görevli 35 müdürün farklı illere ataması gerçekleştirilmiş oldu. Emniyet Genel Müdürlüğü 1. sınıfa terfi eden emniyet müdürleri ve İstanbul emniyetindeki atamalar ile alakalı bilgilinderme ilgili kurumlara gönderildi.

SONRAKİ HABER