En Düşük Faiz, Daha da Düştü! Ayda 368 TL'ye 10.000 Lira İhtiyaç Kredisi

Kredi faiz indiriminin ardından QNB Finansbank en düşük faizle, en uygun maliyetle kredi veren banka konumuna geçti. Banka son faiz oranıyla 10.000 TL krediyi 368 TL taksitle verecek.

Finans 09.10.2021 - 10:02 09.10.2021 - 10:03 Mustafa KARAGÖZ

İhtiyaç kredisi faiz oranlarında indirim geldi. Daha önce yüzde 1.45 bandında bulunan özel şartlı kampanyalı kredi faiz oranları yüzde 1.34 seviyesinde indi. QNB Finansbank tarafından duyurulan kredi kampanyasında da şartlar bulunuyor. 

FAİZLERİ İNDİRDİ KAMPANYAYI DUYURDU

QNB Finansbank yeni ihtiyaç kredisinin kullanımına ilişkin yaptığı bilgilendirme açıklamasında "İhtiyaçlar arttığında QNB Finansbank her zaman yanınızda! QNB Finansbank’ın farklı ihtiyaçlara yönelik hazırladığı ihtiyaç kredisi tekliflerinden size en uygun olanı seçerek rahat bir nefes alın!" ifadelerini kullandı. 

 Banka söz konusu kredinin tanışma kredisi olduğunu duyuyarak QNB Fİnansbank müşterisi olacakların kullanabileceğini duyurdu. 

İhtiyaç kredisi başta olmak tüm kredi paketlerinde bir de özel şart uygulayan QNB Finansbank yeni kampanyasında da bu şartın geçerli olacağını açıkladı. Banka en düşük faiz oranı olarak açıkladığı yüzde 1.34 seviyesinden kredi çekmek isteyenlerin kredi puanlarının yüksek olması gerektiğini duyurdu. 

Müşterilerin daha önceki bankacılık işlemlerinde kredi puanları iyi seviyede yer alıyorsa düşük faizli kredilerden yararlanabilecekler. Ancak banka kredi puanları düşük olanlara kişiye özel faiz oranı belirlenecek. 

10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET TABLOSU

Kampanyalı ihtiyaç kredisi kullanımı için QNB Finansbank'a başvuru yapmak isteyecekler için ödeme planını hazırladık. Bankanın son oranları ile oluşturulan kredi maliyet tablosu şöyle;

ihtiyaç kredisi qnb finansbank ekim 9

10.000 TL ihtiyaç kredisi çekecek olan müşteriler ödemelerini 36 ay vade ile yapmak istediklerinde aylık taksit tutarı 368 TL olacak. 3 yıl sonunda ödenecek olan rakam ise 13.250 TL olacak. Ayrıca 10.000 TL için 50 TL kredi tahsis ücreti ve sigorta masrafları ödenecek. 

KREDİ BAŞVURU İŞLEMLERİ

QNB Fİnansbank hem mobil uygulama, hem internet bankacılığı hemde telefon bankacılığı ile online şubeye gitmeden kredi başvurusu alıyor. İsteyenler şubeye giderek de ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@