En Düşük Faiz Oranıyla İhtiyaç Kredisi Kullanın! Ziraat Bankası Faiz Oranlarını En Dibe Çekti!

Ziraat Bankası hazırladığı kredi kampanyası ile kredi faiz oranlarını en dibe çekti. Yüzde 0.71 faiz oranı ile kolay ödemeli kredi nasıl alınır?

Finans 21.09.2021 - 08:43 21.09.2021 - 11:21 Elif İşçi

Günümüzde kredi çekmek isteyen vatandaşın en fazla yaşadığı endişe kredi faiz oranlarının yüksek olması olarak ifade ediliyor. Kolay ödeme seçeneklerinin bulunması ve düşük kredi ödemeleri pek çok vatandaşı, nakit ihtiyaçları konusunda bankalara yönlendirmeye devam ediyor.

Ziraat Bankası 100 bin liraya kadar nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için ihtiyaç kredisi verdiğini açıkladı. Üstelik ödemeleri hemen yapmak istemeyen vatandaşlar için de ödeme erteleme seçeneği sunuluyor.

ZİRAAT BANKASI KREDİ FAİZ ORANLARINI EN DİBE ÇEKTİ!

Ziraat Bankası, kamu bankası olması sebebiyle devlet destekli olarak hazırlamış olduğu kredi kampanyalarında vatandaşın yüzünü güldürmeye devam ediyor. Son olarak yüksek faiz oranlarından şikayet eden vatandaşlar için kredi faiz oranlarını düşürdüğünü açıkladı.

Yüzde 0.71 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşa oldukça etkili çözümler sunuyor. 24 ay vadeli olarak verilecek kredi üzerinden işlem yapmak isteyen vatandaşların, bankaların kredi politikalarına uyum sağlamış olmaları gerekmektedir.

KİMLER DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KULLANABİLİR?

ziraat-bankası-kredi-3

Son zamanlarda banka faiz oranları düşünüldüğü zaman yüzde 0.71 faiz oranlı ihtiyaç kredisinin bir rekor olduğu ifade ediliyor. Bankanın kredi notu ve gelir belgesi gibi şartlarına uyum sağlayan vatandaşlar 100 bin liraya kadar ihtiyaçlarına göre kredi kullanabilecekler.

Kredi ödeme limitleri en fazla 36 ay vade üzerinden işlem yapılmaktadır. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşların daha önce bankalarla icralık duruma gelmemeleri, başka bankalara kredi borçlarının bulunmaması, kredi notunun yüksek olması gerekmektedir. İlk aydan ödeme yapmak istemeyenler ise banka ile görüşerek ödemeleri 3 ay boyunca erteleyebilecekler. Böylece ödeme sürecinde kendilerini sıkıştırmamış olacaklar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@