En Kral Emlakçıda Bu Fiyatlar Yok! İş Bankası 40 Bin Liraya Müstakil Ev, 50 Bin TL Dükkan, 25 Bin TL'ye Tarla Satıyor

İş Bankası satılık gayrimenkuller için beklenen Kasım ayı ilanlarını yayımladı. İş Bankasından satılık daire, müstakil ev, arsa, işyeri, dükkan, tarla, arsa ilanları için en düşük fiyatlar belirlendi!

Emlak Haberleri 09.11.2021 - 16:52 09.11.2021 - 16:52 Gülcan Özer

İş Bankası satılık gayrimenkuller ilanları resmi internet sitesi üzerinden yayımlandı. Ev sahibi olmak, arsa yatırımı yapmak, tarla almak isteyen kişilere birbirinden cazip fiyatlarla yüzlerce seçenek sunulurken 81 ilde Kasım ayına özel yeni ilanlara yer verildi. 

Bankadan satılık gayrimenkuller piyasa fiyatlarının çok daha altına ucuza satılması ile dikkat çekerken, son dönemde konut fiyatlarında yaşanan yükseliş nedeni ile artık pek çok kişi bankadan satılık daire, icradan satılık evler, müstakil ev ilanları ve arsa ilanlarını tercit etmeye başladı. Bankaların satılık müstakil ev arayanların ilk tercihlerinden biri ise İş Bankası oluyor. 

İŞ BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER: 40 BİN LİRAYA BANKADAN SATILIK MÜSTAKİL EV İLANI! 

İş Bankası'ndan satılık hacizli araçlar kadar satılık gayrimenkuller de ilgi çekmeye devam ediyor. Pandemi dönemi ile beraber pek çok kişinin tercih ettiği müstakil ev fiyatları rekor fiyatlara ulaşırken bankadan satılık müstakil ev ilanları ise ucuz fiyatları ile talep görüyor. Bu ilanlardan birini de İş Bankası verdi. İş Bankası satılık müstakil ev ilanı için 40 bin TL fiyat belirledi. 

iş bankası satılık ev ilanları 9 kasım

İş Bankası satılık apartman dairesi ilanı arayan kişiler için ise en ucuz apartman dairesi satış fiyatı ise Siverek Haliliye Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 60 bin liralık ev fiyatı oldu. 

iş bankası satılık işyeri ilanları 9 kasım

İŞ BANKASI SATILIK DÜKKAN / İŞYERİ İLANLARI KASIM 2021 YAYIMLANDI! 

İş Bankası tarafından yayımlanan satılık işyeri ilanları kapsamında en düşük fiyat Ankara Altındağ Solfasol Mahallesi sınırları içerisinde yer alan dükkan olurken yine Ankara'da Pursaklar ilçesinde yer alan Mimar Sinan'da ki 26 metrekarelik dükkan için ise 50 bin liralık satış fiyatı belirlendi. 

iş bankası satılık arsa ilanları

İŞ BANKASI SATILIK ARSA İLANLARI: TARIMA MÜSTAKİL TARLA SADECE 35 BİN TL'YE SATILIYOR!

İş Bankası satılık gayrimenkul ilanları arasında yer alan arsa ve tarla ilanları için de son derece cazip fiyat seçenekleri sunuldu. İş Bankası Yozgat Merkez Fakıbeyli köyünde yer alan 2 bin 46 metrekare büyüklüğe sahip tarla için 25 bin lira fiyat talep ederken Çorum Sungurlu'da yer alan 12 bin 582 metrekare büyüklüğünde ki tarla için ise 30 bin lira istendi. Yine Isparta Gelendost Yaka Mahallesi sınırları içerisinde bulunan 17 bin 280 metrekare büyüklüğe sahip tarıma elverişli tarla da 35 bin liralık fiyat ile satışa çıktı. 

İŞ BANKASI'NDAN NASIL EV, ARSA, TARLA, DÜKKAN ALINIR, BANKADAN SATILIK GAYRİMENKUL İLANLARI NEREDE YAYIMLANIYOR?

Her bankanın gayrimenkul satış ilanları bankanın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmakta olup İş Bankası intengo sitesine ulaşmak için TIKLAYINIZ...

Açılan sitede yer alan ilanları inceleyebilir, beğendiğiniz ve bütçenize uygun bulduğunuz taşınmazlar için teklif ver butonuna basarak sizde teklifinizi oluşturarak online ihaleye katılabilirsiniz. Her teklif verme işleminde yarım saatlik açık artırma süreci  başlatılmakta olup süre dolana kadar en yüksek teklifi veren kişi taşınmazı almaya hak kazanmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@