En Ucuzunu Tarım Kredi Satacak! 5 LT Teneke Ayçiçek Yağı, Dana Kıyma, Kuşbaşı Et, Şeker Fiyatında Damping Gibi İndirim

Tarım Kredi Marketler dampingi tadında indirim başlattı! En ucuz et fiyatları yanı sıra 5 LT teneke ayçiçek yağı fiyatı da düştü. En uygun et fiyatları, indirimli et satılacak marketler listesi...

Finans 10.04.2022 - 10:50 10.04.2022 - 10:50 Gülcan Özer

Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Market Ramazan ayına özel yeni indirimlerini duyurdu. Tarım Kredi Ramazan Kolisi fiyatı açıklanırken erzak kolisi almak isteyenlerin yanı sıra ayçiçek yağı, kıyma ve kuşbaşı ette de büyük indirim fırsatı sunuldu. 

Tüm Tarım Kredi marketlerde geçerli olan indirimlerin yanı sıra indirimli Et ve Süt Kurumu ürünlerinin satılacağı market listesi de açıklandı. Et ve Süt Kurumu tarafından yapılan açıklama ile uzun kuyruklar oluşmaması adına indirimli kıyma ve kuşbaşı et gibi et ürünlerinin Tarım Kredi marketlerde de satılacağı duyurulmuştu. 

TARIM KREDİ MARKETLERDE ET VE SÜT KURUMU UCUZ KIYMA, DANA KUŞBAŞI ET, TAVUK FİYATLARI KAÇ TL, KİLOSU NE KADAR?

Ramazan ayında vatandaşın bütçesine büyük darbe vuran gıda ürünlerinde yaşanan fiyat artışı ile mücadele tüm hızı ile devam ederken Et ve Süt Kurumu kırmızı et ürünlerine yeni indirimini açıkladı.

et ve süt kurumu fiyatı

Açıklanan indirim ile beraber bazı marketlerde fiyatı 140 liraya kadar ulaşan kıymanın kilosu 83 liraya çekilirken Et ve süt kurumu kuşbaşı et fiyatı kilosu ise 92 TL olarak ilan edildi. 

indirimli et satılacak tarım kredi marketleri listesi

TARIM KREDİ UCUZ ET SATILACAK MARKETLER HANGİLERİ, ET VE SÜT KURUMU KIYMA, KUŞBAŞI ET HANGİ MARKETLERDE OLACAK?

Et fiyatlarında indirim sadece belirli Tarım Kredi Marketlerde geçerli olacak. Yurt genelinde belirlenen illerde ve ilçelerde yer alan marketlerde indirimli et ürünlerinin satışı yapılacak. İndirimli ürünler için Ankara'da çok sayıda markette satış yapılacağı ilan edildi. 

ramazan kolisi tarım kredi

TARIM KREDİ MARKET RAMAZAN ERZAK GIDA KOLİSİ SATIŞ FİYATI KAÇ TL OLDU?

Ramazan ayının vazgeçilmezi olan Ramazan Kolisi için Tarım Kredi Market beklenen satış fiyatını açıkladı. Tarım Kredi marketlerde Ramazan Kolisi satış fiyatı 169 TL olarak ilan edildi. Kızılay ile beraber ihtiyaç sahiplerine dağıtım yapılacağı da duyuruldu. 

ptt avm yağ fiyatları

TARIM KREDİ MARKET 5 LT TENEKE AYÇİÇEK YAĞI SATIŞ FİYATI NE KADAR, PTT AVM ÜZERİNDEN ADRESE TESLİM KAÇ TL?

PTT AVM Tarım Kredi ayçiçek yağı 5 LT satış fiyatı ise adrese teslim 140,50 TL olarak açıklandı. Tarım Kredi Marketlerde 5 LT teneke ayçiçek yağı fiyatı 129 TL'den satılırken bu yağı PTT AVM kargo parası ile adrese teslim ediyor. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@