En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren 5 Banka! Ziraat Bankası, ING Bank, Halkbank, Vakıfbank, QNB Finansbank

Bankadan kredi çekmek isteyen kişiler en uygun kredi kampanyası için araştırmalarına devam ederken en düşük faizli 5 ihtiyaç kredisi paketini sizler için derledik!

Finans 13.02.2022 - 09:30 13.02.2022 - 09:32 Gülcan Özer

Acil nakit para ihtiyaçları, tadilat, beyaz eşya, mobilya almak gibi farklı ihtiyaçları olan kişiler için bankalar Şubat ayına özel ihtiyaç kredisi kampanyalarını peş peşe açıkladı. Kredi çekmek isteyen kişiler için başlatılan kampanyalar kapsamında düşük faizli ve 36 ay vadeli kredi kullanımına imkan sağlandı. 

Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer alan devlet bankalarının yanı sıra 2 özel bankada kampanya açıklarken ING Bank ihtiyaç kredisi paketinde alışveriş kredisi çekmek isteyen müşterilerine faizsiz kredi desteği de vermeye başladı. Ancak faizsiz ihtiyaç kredisi paketinde sadece anlaşmalı markalarda kısa vadeli kredi çekme koşulu uygulanıyor. 

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ŞUBAT 2022! NAKİT PARA İHTİYACIM VAR DİYENLERE 10 BİN TL KREDİ HESAPLAMA 

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişiler için kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank yüzde 1.55 seviyesinden başlayan oranlarla en uygun kredi veren banka olarak öne çıkıyor. Ancak kredinin faiz oranı kişinin kredi notu, kullanacağı kredi tutarı ve geri ödeme süresine göre değişiyor. 36 ay vadeli 10 bin TL kredinin aylık taksit tutarı Vakıfbank tarafından 410.97 TL olarak hesaplanıyor.

vakıfbank ihtiyaç kredisi hesaplama-8

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ ŞUBAT 2022! ZİRAAT KREDİ FAİZ ORANI KAÇ, NE KADAR TAKSİTLE ÖDENİR?

Bir diğer kamu bankası olan Ziraat Bankası da şu anda en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında bulunuyor. Bankanın ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.55 olarak ilan edilmiş durumda. 

ziraat bankası ihtiyaç kredisi hesaplama-3

Yüzde 1.55 faiz oranı ile 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı 383,56 TL olarak hesaplanıyor. Kredinin toplam geri ödemesi 13 bin 808 TL olarak gerçekleşirken yani 10 bin lira kredi çeken bir kişinin bankaya ödediği faiz 3 bin 808 TL olarak hesaplanıyor. 

halkbank kredi hesaplama-6

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ŞUBAT 2022! GÜNCEL FAİZ ORANLARI VE KREDİ HESAPLAMA! 

Diğer devlet bankalarına oranla Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranı biraz daha yüksek bir seviyede yer alıyor. Halkbank hızlı kredi paketinde ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.71 olarak hesaplanırken 36 ay vadeli 10.000 TL kredi hesaplama işleminde aylık taksit tutarı 395,61 TL olarak gerçekleşiyor. 

ıng bank ihtiyaç kredisi hesaplama

ING BANK 10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU! ÖZEL BANKALARIN EN UYGUN KREDİ FAİZİ KAÇ?

Özel bankalar arasında en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalardan biri de ING Bank olarak öne çıkıyor. ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.79 olarak uygulanırken 10 bin TL kredi çekmek için bu bankayı tercih eden kişilerin aylık ödemeleri 402 TL olarak gerçekleşiyor. 

finans ihtiyaç kredisi hesaplama

QNB FİNANSBANK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! EN UYGUN KREDİ HANGİ BANKADA?

Şimdi al Mayıs'ta öde kredi kampanyası başlatan Finansbank 36 ay vadeli 10 bin TL kredi paketinde yüzde 1.89 faiz oranı üzerinden aylık 409.41 TL taksitle 10 bin TL nakit para desteği sağlıyor. 5 banka arasında en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.55 olarak öne çıkarken en uygun kredi veren banka ise Ziraat Bankası oldu.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@