En Uygun Kredi Oranı Düştü, ING BANK İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Yüzde 0.94 Oldu!

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları hızla düşmeye devam ederken ING Bank konut kredisi ve ihtiyaç kredisi faiz oranını düşürdü.

İHTİYAÇ KREDİSİ 19.01.2020 - 16:30 15.07.2021 - 00:10 SERHATMEDYA

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları hızla düşmeye devam ederken ING Bank konut kredisi ve ihtiyaç kredisi faiz oranını düşürdü. Acil nakit paraya ihtiyacım var diyenler için ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi müjdesi verdi. Detaylar haberimizde...

ING Bank kredi faiz oranları düştü. Banka tarafından yapılan resmi açıklama ile konut kredisi faiz oranlarında indirime gittiği duyuruldu. ING BANK KONUT KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE 0.94 OLDU! Konu hakkında açıklamada bulunan ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz “ING Türkiye olarak hedefimiz müşterilerimizin bir adım önde olmalarını sağlayacak şekilde mükemmel müşteri deneyimi sunmak.Bu anlayışla konut ihtiyaçlarında müşterilerimizin yanında olabildiğimiz için çok mutluyuz. ING Türkiye olarak, sunduğumuz avantajlar ve kampanyalar ile müşterilerimize ve ekonomiye katkı sağlamaya devam edeceğiz" diyerek konut kredisi faiz oranlarını yüzde 0.94 seviyesine çektiklerini duyurdu. ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI DÜŞTÜ, EN UYGUN İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKA OLDU! Banka ihtiyaç kredisi faiz oranlarını da güncelledi. Yapılan güncelleme ile ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı başlangıç seviyesi yüzde 0.94 oldu. Banka tarafından yapılan açıklamada "%0,94 faiz oranından KKB skoru 1850 ve üstü müşteriler sigortalı tekliflerde tüm vadelerde yararlanır. Kredi kampanyamızın aylık akdi faiz oranı %0,94 ile %2,59 arasındadır, müşterilerimizin ödeme performansına göre değişiklik gösterir" ifadelerine yer verildi. 

Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@