Enpara Çöktü Mü? Finansbank EFT Problemi Hakkında Açıklama Geldi

Enpara müşteri hizmetleri gelen şikayetler üzerine açıklama yaptı, EFT problemi nedir, Enpara EFT gelmiyor, neden gelmedi, finansbank müşteri hizmetleri iletişim numarası kaç, EFT saatleri geçti mi?

Gündem 05.11.2021 - 18:49 05.11.2021 - 18:49 Gülcan Özer

Türkiye'nin ilk masrafsız ve şubesiz bankacılkı sistemlerinden biri olan Enpara EFT sorunu ile gündemde. Binlerce kişi sosyal medya üzerinden şikayette bulunurken Enpara yaşanan sorun nedeni ile ilk açıklamayı yaptı. 

ENPARA FİNANSBANK EFT PROBLEMİ! 

QNB Finansbank EFT problemi nedeni ile çok sayıda kullanıcı sosyal medya üzerinden şikayette bulunurken bugün özellikle de öğleden sonra Enpara ve QNB Finansbank hesap sahiplerine gönderilen EFT ve havalelerin hesaplara gelmediği belirtiliyor. 

Finansbank EFT saatleri geçtiği ve yarında hafta sonu tatili olduğu için ödeme yapacak olan kişiler mağduriyet yaşadıklarını belirtirken kredi ve kredi kartı son ödeme tarihi geçen ya da fatura ödemesi ve kira ödemesi gibi düzenli ödemesini kaçıran kişiler enpara com müşteri hizmetleri telefon numarasını aramaya başladı.

finansbank enpara müşteri hizmetleri

QNB FİNANSBANK İLETİŞİM EN PARA TELEFON MÜŞTERİ HİZMETLERİ BAĞLANMA!

Enpara hizmetini kullanan kişiler yaşanan sorun nedeni ile müşteri hizmetlerine bağlanmanın yollarını arıyor. Enpara kullanıcıları şifre girdikleri ana ekranın altında yer alan çözüm merkezi yazan yeri tıklayarak direkt olarak QNB Finansbank müşteri hizmetleri bağlanma işlemini yapabiliyorlar. 

Yine Enpara müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0850 222 36 63 numaralı telefondan arayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirler.

enpara çöktü mü

RESMİ AÇIKLAMA GELDİ: QNB FİNANSBANK ENPARA ÇÖKTÜ MÜ?

Enpara kullanıcıları bugün EFT işlemlerinde sorun yaşarken pek çok kullanıcı sosyal medya hesabı üzerinden şikayette bulunurken konu hakkında Enpara müşteri hizmetleri tarafından ilk resmi açıklama geldi. Finansbank tarafından yapılan açıklamada "Teknik bir sorun yaşıyoruz, ilgili ekiplerimiz konuyu inceliyor" açıklamasında bulundu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@