Enpara'dan Kredi Hamlesi! Talep Edene 10.000 TL Ucuz Kredi Verecek

Enpara müşterilerine ihtiyaç kredisi sunmaya devam ediyor. Kendine özgü kredi kampanyaları olan Enpara, kişiye özel seçeneklerle kredi sağlıyor.

Finans 28.07.2021 - 18:00 28.07.2021 - 18:00 Mustafa KARAGÖZ

İhtiyaç kredisi kullanacaklar için farklı seçenekler arasında Enpara'da yer alıyor. QNB Finansbank alt yapısında dijital bankacılık platformu olan Enpara, tüm bankacılık işlemlerini çok özel olanaklar ile sağlıyor. Platform b0ankacılık işlemlerine ek kredi özellikleri ile de dikkat çekiyor. 

ENPARA'DAN İHTİYAÇ KREDİSİ

Enpara tüm bankacılık işlemlerni dijital platform üzerinden sağlıyor. Müşteriler bankanın mobil uygulaması yada internet bankacılığı üzerinden tüm işlemlerini online olarak gerçekleştirebilirler. Ücretsiz EFT, havale,para transferi olanakları sunan banka ayrıca tüm fatura ödemeleri, elektronik ödemelerde de para almıyor. Kredi kartı hizmeti de bulunan Enpara aylık veya yıllık kart ücreti de talep etmiyor. 

Enpara kullanan müşteriler ATM işlemlerini ve şube üzerinden gerçekleştirilmesi gereken tüm işlemleri QNB Finansbank şubelerinden tamamlıyorlar. Ayrıca Enpara anlaşması kapsamında çok sayıda banka ATM'si ücretsiz kullanılabiliyor. 

Enpara tarafından sağlanan bu olanaklardan faydalanacak olanlar ihtiyaç kredisi talebinde de bulunabilirler. 

Dijital bankacılık platformu müşterilerine 70.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi sağlıyor. Ancak gelir durumu ve kazanç tutarı ihtiyaç kredisi kullanımı limitlerinin belirlenmesinde esas etmen. Asgari ücretle çalışan bir kişi ortalama 38.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilir. Temmuz sonunda Ağustos başında Enpara olanakları ile kredi kullanacaklar aylık yüzde 1.75 faizle kredilerini kullanabilirler. Geri ödemeler esnek ödeme yöntemleri ile 36 ay vade ile yapılabilir. 

Enpara ihtiyaç kredisi için başvurular banka şubelerinden, Enpara mobil uygulamasından dijital olarak yapılır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@