EOS Yatırımcılarını Üzen Haber! EOS'ta Büyük Gerileme Piyasaları Alt Üst Etti!

Kripto para piyasasında meydana gelen deprem tüm kripto paraları derinden etkiledi. EOS ise yaşadığı büyük düşüşle birlikte piyasada değer kaybeden coinler arasında yerini almış oldu.

Finans 04.12.2021 - 11:55 04.12.2021 - 15:43 Elif İşçi

Kripto para piyasasında ciddi bir gerileme meydana geldi. Yaşanan bu gerileme ile birlikte pek çok kripto para piyasası büyük bir gerileme yaşamış oldu. Hafta sonu işlem gününde EOS büyük bir gerileme ile yatırımcılarını korkuttu. Bu süreç içerisinde yaşadığı değer kaybının yüzde 19.03 seviyelerine kadar çıktığı belirlendi.

Yapılan değerlendirmeler sonrasında en son bu tür bir düşüşün Eylül ayında gerçekleştiği ve o zamandan bu yana son derece ciddi bir düşüş olduğu belirlendi.

KRİPTO PARA BİRİMİ EOS DÜŞÜŞ SONRASI PİYASA DEĞERİNİ AÇIKLADI

EOS Yatırımcılarını Üzen Haber! EOS'ta Bütük Gerileme Piyasaları Alt Üst Etti!2

Kripto para piyasasında meydana gelen bu düşüşün pek çok altcoini derinden etkilediği öğrenildi. Yaşanan düşüş eğilimi sonrasında EOS piyasa değeri 3.1913B olarak açıklandı. Tüm kripto paralar arasında piyasa değerine bakıldığı zaman ise değerinin yüzde 0.14 olduğu belirlendi. Kripto para piyasasının bu süreç içerisinde en yüksek piyasa değerinin 17.5290B olarak belirlendiği öğrenildi.

EOS üzerinde meydana gelen düşüş son bir haftadır belirli aralıklarla devam ediyordu. Bir haftalık süreçte yaşanan gerileme yüzde 16.53 olarak açıklandı. Şimdilerde yaşanan düşüş en son 2018 yılında yaşanan büyük düşüşe kıyasla daha düşük olarak açıklandı.

KRİPTO PARA PİYASASINDA İŞLER KARIŞTI!

Kripto para piyasasında ciddi bir karışıklık söz konusu. Bitcoin en çok değer kaybı yaşayan ve kayıpları ile pek çok kişiyi etkileyen bir kripto para oldu. Bir gecede yüzde 14.04 oranında düşüş yaşadı. Şimdilerde yeniden yükselişe geçtiği toparlanma eğiliminde olduğu belirlendi.

Sektörün ikinci büyük kripto parası Ethereum yüzde 11.30 oranında düşüş yaşadı. Kripto para piyasası dünden bugüne adeta büyük bir sarsıntı geçirdi ve bu durumda yaşanılan kayıpları nasıl toparlayacağı da merak konusu haline geldi. Yaşanan depremin belirli bir sebebinin olmaması da endişeyi ikiye katladı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@