Epic Games Bu Hafta Hangi Oyunu Ücretsiz Olarak Hediye Ediyor! Haftanın Bedava Oyunu Ne?

Epic Games her hafta bir oyunu ücretsiz yaparak oyun severlere sürpriz yapıyor. Peki bu hafta Epic Games Store’de hangi oyun ücretsiz oldu? 

Teknoloji 06.05.2022 - 22:07 06.05.2022 - 22:07 Engin Uzunoğlu

Epic Games tarafından oyun severlere her hafta verilen müjde bu hafta da yenilendi. Oyun tutkunları belirlenen oyunu 12 Mayıs’a kadar ücretsiz olarak indirebilecekler. Ücretsiz oyundan faydalanmak isteyenler için bu hafta bedava olarak kullanıma açılan oyunun ne olduğunu merak ediyorlar.

EPİC GAMES STORE’DE HAFTANIN ÜCRETSİZ OYUNU

Epic Games taraffından yapılan açıklamaya göre haftanın ücretsiz oyunu Terraforming Mars oyunu oldu. Bu oyunu geçici olarak ücretsiz hale getiren Epic Games kullanıcıların herhangi bir ücret ödemeden oyunu indirmelerine imkan sağlıyor. Epic Games Store’ye girerek oyunu indirebilecek olan oyun severler herhangi bir ödeme yapmayacaklar. 33 TL’ye satılan Terraforming Mars oyunu 12 Mayıs’a kadar ücretsiz olacak.

TERRAFORMİNG MARS NEDİR?

Oldukça beğenilen bir oyun olan Terraforming Mars ile alakalı araştırmalar yapılıyor. Bu oyunda kullanıcılar belirli bir profile sahip olan bir şirketi temsil etme imkanına sahipler. Oyuncular şirketler üzerinden Mars’ı daha yaşanabilir bir yer haline getirebilmek için rekabet ediyorlar. Mars’ta dünyalaşma ilerledikçe dünyadan daha fazla göç alınmaya başlanıyor. Şehirlerini geliştirenler daha çok insanın göç etmesini sağlayarak çeşitli ödüller elde edebiliyorlar.

Oyun Asmodee Digital tarafından geliştirildi. Sıra temelli bir strateji oyunu olarak tanımlanan Terraforming Mars hem Windows hem de Mac platformlarında çalışabiliyor. Ayrıca oyun tek veya çok oyunculu olarak da oynanabiliyor.

EPİC GAMES STORE’DE ÜCRETSİZ OYUN NASIL YÜKLENİR?

Epic Games Store’de ücretsiz oyunların nasıl yüklenebileceği oldukça merak ediliyor. Bunun için kullanıcılar Epic Games Store’ye giriş yaptıktan sonra ücretsiz oyunu bulurlar. Bu oyunun “yükle” butonuna tıklanır. Ardından ekrana gelen kullanıcı sözleşmesi kabul edilerek “sipariş ver” butonuna tıklanır. Açılan yeni ekranda da “kitaplığa ekle” butonuna basılır. Oyunun ücretsiz yükselemesi bu şekilde gerçekleştirilir.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@