Erdoğan Nato Dönüşü Bursa'da! Recep Tayyip Erdoğan Bursa'ya Ne Zaman Gelecek, Bursa Programı Belli Mi?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 3 yıl aradan sonra NATO dönüşü Bursa'ya geliyor. Erdoğan Bursa'ya ne zaman gelecek, Bursa programı belli mi?

Erdoğan Nato Dönüşü Bursa'da! Recep Tayyip Erdoğan Bursa'ya Ne Zaman Gelecek, Bursa Programı Belli Mi?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO dönüşü 3 yıl aradan sonra Bursa'ya geliyor. Erdoğan'ın Bursa'ya geleceği tarih belli oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir çok yatırım ve hizmetin açılışını yapmak üzere 2 Temmuz Cumartesi günü Bursa'da olacak. AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Bursa ziyaretine ilişkin detayları açıkladı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BURSA'YA NE ZAMAN GELİYOR?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3 yıl aradan sonra 2 Temmuz Cumartesi günü Bursa'ya gelecek ve 16.00'da Gökdere Meydanı'ndaki mitingde Bursalılar ile bir araya gelecek. AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, 3 yıl aradan sonra Erdoğan'ın Bursa'ya gelmesinden onur duyduklarını söyledi ve “Cumhurbaşkanımızı Bursa'daki yatırımlarla karşılayacağız. Cumartesi günü 10’larca yeni sanayi tesisinin açılışı yapılacak. 15 milyar liraya yakın ciddi yatırımların ve 10 binden fazla istihdamın sağlandığı tesislerin haberlerini müjdeleyeceğiz. Kısmetse, 2 Temmuz Cumartesi günü saat 16.00’da Gökdere Meydanına bütün vatandaşlarımızı davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

erdoğan bursaya geliyor

ERDOĞAN'IN BURSA PROGRAMI BELLİ OLDU

Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk önce özel sektör açılışıyla Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete alınacak T2 tramvay hattının açılışını gerçekleştirecek. Sonrasında ise program sırasıyla şöyle:

13.00 Bursa özel sektör yatırımları toplu açılışı ve Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni.

Yer: GUHEM Uzay Havacılık Merkezi. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın katılımları ile canlı bağlantı yoluyla Nestle Fabrikası'nda açılış)

15.00 T2 Tramvay Hattı Açılışı ve açılış sürüşü.

Yer: İstanbul Yolu

16.00 Bursa Mitingi ve resmi açılışlar

Yer: Gökdere Meydanı

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, tüm Bursalıları Gökdere'de düzenlenecek mitingde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile buluşmaya davet etti.