Eser Yenenler ve Berfu Yıldız Kemerburgaz Veya Göktürk'te Villa Arıyor

Ekranların sevilen yüzlerinden Eser Yenenler ve tescilli güzel nişanlısı Berfu Yıldız evlendikten sonra oturmak için yeni ev arayışına başladı.

EMLAK MAGAZİN 19.05.2019 - 23:00 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

Ekranların sevilen yüzlerinden Eser Yenenler ve tescilli güzel nişanlısı Berfu Yıldız evlendikten sonra oturmak için yeni ev arayışına başladı.

2015 yılında düzenlenen Miss Turkey güzellik yarışmasında dördüncü seçilen Berfu Yıldız ile 3 adamın sevilen ismi Eser Yenenler evlilik hazırlıklarına tüm hızı ile devam ediyor. Eser Yenenler'in sık sık vermiş olduğu partiler ile gündeme gelen ve Aslı Enver ile Murat Boz'un ayrılma nedeni olarak gösterilen Levent'te yer alan lüks villada Berfu Yıldız'ın oturmak istemediği iddia edildi. İkili Bebek Bekliyor! Berfu Yıldız ile Eser Yenenler'in bebek bekledikleri bilinirken ikilinin çocuklarını doğa ile iç içe büyütmek istedikleri ve bu nedenle bahçeli bir villa aradıkları iddia edildi. Eser Yenenler'in çocukları için bahçeli bir villa aradıkları öğrenilirken ikilinin önceliği Kemerburgaz ya da Göktürk'e verdikleri öğrenildi. 

Şubat Ayında Evlilik Teklifinde Bulunmuştu Eser Yenenler ile Berfu Yıldız çifti Şubat ayında Finlandiya'da tatile çıkmış, bu tatilde Eser Yenenler sevgilisine evlilik teklifinde bulunmuştu. Bu dönemde sevgilisin hamile olduğu ortaya çıkınca Eser Yenenler düğünü beklemeden evlenmişti. Çiftin düğünleri ise 9 Haziran tarihinde yapılacak. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@