Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayete kurban giden Ece Erken'den şok miras kararı!

Cineyete giden Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ardından zor günler geçiren Ece Erken, miras ile ilgili önemli bir karar verdi. Erken, kararını sosyal medya hesabından duyurdu.

Emlak Magazin 25.04.2022 - 15:13 25.04.2022 - 15:13 Büşra Uluşen

Geçtiğimiz aylarda üzücü bir cinayete kurban giden Beşiktaş'ın eski yöneticilerinden Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümünün ardındaki sır perdesi aralanırken eşi Ece Erken'e gelen tepkiler çığ gibi büyüdü. Eşini kaybetmenin üzüntüsüyle boğuşurken bir yandan da 'miras' sorunlarıyla uğraşan Ece Erken, konu hakkında flaş bir karar verdi. 

Ece Erken pes etti!

Hayatını kaybeden Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun 12 adet lüks marka saatini 15 milyon liraya sattığı iddia edilen Ece Erken, hesabındaki paralara el konulduğunu açıklamıştı. Son olarak Benan Kocadereli'nin Mahmutyazıcıoğlu'ya ait evi haber vermeden kiraya vermesiyle neye uğradığını şaşırdı. 

Yaşanan olaylara artık dayanamayan Ece Erken sonunda pes etti. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Ece Erken, reddi miras yaptığını duyurdu. 

'' Kocamı gelir kapısı olarak gördüler ''

Ece Erken'in Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, eski eş Benan Kocadereli'ye yaptığı göndermeler olay oldu. Erken, eşini çok sevdiğini ancak rahmetli eşini yıllardır gelir kapısı olarak gören ve rahmetli olduktan sonra görmeye devam eden kötü insanlar ile isminin daha fazla yan yana gelmesini istemediğini dile getirdi. Paylaşımının devamında ise reddi miras yaptığını açıklayarak eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun mirasından herhangi bir pay almak istemediğini açıkladı. 

ece erken miras

Ece Erken'in bu kararına ünlü isimlerden destek yağarken, avukatları tarafından yayımlanan yazıda şu ifadeler dikkat çekti:

'' Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürüldüğü gün taktığı kol saati dahil olmak üzere şahsi kullanım eşyası niteliğindeki kol saatlerinin tamamı yok edilmiş, ölümünden önce yakınında yer alan kimselerin birinci derece yakını tarafından 22 milyon TL'lik çeke istinaden icra takibi başlatılmıştır. 

Müvekkilimizin eşinin öldürüldüğü restorandaki ortağı tarafından, ölümünden hemen sonrasında sermaye artışı yolu ile mirasçıların hisselerinin azaltılması amacıyla ihtarname keşide edilmiştir. '' denilerek Ece Erken'in reddi miras yaptığı belirtildi. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@