Eski Otomobilini Getir Yeni Otomobilini İndirimle Götür! Renault Takas İndirimi Kampanyası Başladı!

Eylül ayı araba kampanyalarını duyuran Renault tarafından müşterilere takas indirimi imkanı verileceği duyuruldu. Eski arabası verenler anında takas indirimi ile sıfır kilometre araç sahibi oluyorlar.

Finans 05.09.2021 - 18:05 05.09.2021 - 18:14 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de yeni bir otomobil satın almak isteyen vatandaşlara önemli fırsatlar araba kampanyaları ile veriliyor. Her otomobil firması her ay için özel imkanlarla çeşitli kampanyalar yapıyorlar. Renault da araba kampanyaları çok yakından takip edilen otomobil firmaları arasında yer alıyor. Renault'un Eylül ayının dikkat çeken araba kampanyası ise takas indirimi oldu. 

RENAULT TAKAS İNDİRİMİ KAMPANYASI NEDİR?

Eylül ayına özel olarak uygulamaya sokulan Renault araba kampanyalarından birisi de takas indirimi olduç Bu kampanya kapsamında mevcut araçlarını Renault'a takasa veren müşterilere anında hemen indirim uygulanıyor. Müşteriler eski araçlarını Renault'a vererek anında sıfır kilometre otomobili ekstra takas inidrimi ile alabiliyorlar.

TAKAS İNDİRİMİ HANGİ ARAÇLAR İÇİN GEÇERLİ?

Renault tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre ekstra takas indirimi tüm araçların satın alımında geçerli olmuyor. Müşteriler Renault Yeni Taliant, Renault Yeni Clio ve Renault Megane Sedan model otomobilleri satın alırken takas indirimi imkanından yararlanabiliyoırlar. Diğer model sıfır kilometre araçların satın alınması sırasında müşterilere takas indirimi imkanı tanınmıyor. 

TAKAS İNDİRİMİNDEN NASIL YARARLANILIR?

Renault Eylülk ayı takas indirimi kampanyasından yararlanmak isteyen müşterilerin takip etmesi gereken adımlar da açıklandı. Buna göre Renault Megane Sedan, Renault Yeni Taliant ve Renault Yeni Clio araçları satın almak isteyen müşteriler eski araçlarını Renault'a takasa veriyorlar. 

Renault bu araçlar için yapılacak olan değerlendirme ile piyasaya göre hakkaniyetli bir fiyat belirliyor. Bu fiyat satın alınacak olan otomobilin fiyatından düşülüyor. Ek olarak ise 3.000 TL de takas indirimi yapılıyor. Kalan tutarın ödemesi ise oldukça makul bir şekilde ödenebiliyor. İsteyen müşteriler Renault Finans'tan belirli miktarlarda 12 ay faizsiz kredi kullanarak sıfır kilometre otomobil sahibi olabiliyorlar.

HANGİ ARAÇLAR TAKASA VERİLEBİLİR?

Renault tarafından yapılan takas indirimi kampanyasında müşterilerin hangi araçları takasa sokabilecekleri merak ediliyor. Renault'un kampanya açıklamasında bu konuda bir sınırlama olduğuna dair bilgi yer almöıyorç Ancak takasa sokulacak otomobilin en az son 3 aydır müşteri adına veya 1. derece yakınları adına kayıtlı olmalıdır. Bu kapsama giren otomobiller Renault takas indirimi kampanyasında kullanılabiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@