Eşya Alacaklara Büyük Müjde! Sıfır Faizli Alışveriş Kredisinin Detayları Belli Oldu

Evine eşya almak isteyenler için pek çok banka harekete geçti. Sıfır faizli alışveriş kredisi için detaylar belli oldu.

Finans 07.12.2021 - 17:30 07.12.2021 - 17:31 Elif İşçi

Üst üste gelen zamlar sonrasında pek çok vatandaş için nakit parayla ya da küçük taksitlerle alışveriş yapmak neredeyse imkansız hale geldi. Beyaz eşya ve ev eşyalarında artan fiyatlar endişeye neden olurken bankalar alışveriş kredisi adı altında çeşitli kampanyalar düzenlemeye başladılar.

Bankalar arasında alışveriş kredisi kampanyaları giderek yaygın bir hale geldi. Daha çok müşteriye ulaşabilmek için faiz oranlarını düşüren ve kolay ödeme imkanları sunan bankalar arasında ING Bank, Fibabanka, Yapıkredi bulunuyor.

SIFIR FAİZLİ ALIŞVERİŞ KREDİSİ KAMPANYSI BAŞLADI

Bosch tarafından beyaz eşya ve ev eşyası almak isteyenler için alışveriş kredisi kampanyası da sunuluyor. Nakit ya da kartla alışveriş yapmak istemeyenler için sunulacak olan kredi ile birlikte alışveriş kredisi tanımlanıyor. Alışveriş kredisinin miktarı ise 250 lira ile 40 bin lira arasında değişiklik gösteriyor.

Kredinin detayları da açıklandı. Verilen alışveriş kredisi için 15 aya kadar vade seçeneği sunuluyor. Kredinin en can alıcı ve heyecan verici noktası ise faizsiz olarak sunulması olarak ifade ediliyor. Daha geniş aralıklarla ödeme yapmak isteyenler için ise 36 aya varan vade seçeneği sunuluyor. Bu durumda ise oldukça uygun faiz oranları sunuluyor.

Evine eşya almak isteyen, eksiklerini tamamlamak isteyen herkese sorgusuz sualsiz kredi verileceği açıklandı. Bununla birlikte kredi tahsis ücretin alınmayacağı ya da sigorta bedeli alınmayacağının da altı çizildi.

FİBABANKA TÜM İHTİYAÇLARI KARŞILIYOR

ING Bank'tan Eşya Alacaklara Büyük Müjde! Sıfır Faizli Alışveriş Kredisinin Detayları Belli Oldu2

Fibabanka sadece Bosch alışveriş kredisi sunmuyor. Bununla birlikte Siemens, Profilo, Beko ve Arçelik başta olmak üzere pek çok beyaz eşya markası ile kredi imkanı sunuyor. Böylece vatandaşın faizsiz kefilsiz evinde ihtiyacı olan pek çok eşyayı alarak, uygun taksit seçenekleri ile ödeyebilecekleri belirlendi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@