Ethereum Fiyatları Sinyal Vermeye Başladı! Ethereum Ralli için Hazırlanıyor Olabilir!

Kripto paralar arasında popüler durumda olan Ethereum hakkında teknik analiz sonuçları yayınlandı. Durum iyiye işaret ediyor. Yeni bir ralli geliyor olabilir mi?

Finans 22.12.2021 - 15:14 22.12.2021 - 15:14 Elif İşçi

Altcoinler arasında lider konumda bulunan Ethereum son zamanlarda yapılan teknik analiz sonrasında yatırımcısını heyecanlandırmaya aday. Son günlerde Ethereum kendisini toparlamaya başladı. özellikle bugün yaşanan yükseliş sonrasında Ethereum fiyatları 4.000 doların üzerine çıkmayı başardı.

Ethereum fiyatlarının geleceği yatırımcılar ve piyasalar tarafından merakla takip ediliyor. Bunun üzerine gelecek dönemde altcoin üzerinde güçlü bir yükselişin yaşanması için 4.100 dolar seviyesinin üzerine çıkması ve bu süreçte bir süre kalıcılığını ispatlaması gerekiyor.

ETHEREUM FİYATLARI GELECEK İÇİN UMUT VERİYOR!

Ethereum Fiyatları Sinyal Vermeye Başladı! Ethereum Ralli için Hazırlanıyor Olabilir!2

Ethereum fiyatlarında meydana gelen yükseliş sonrasında şimdilerde teknik analiz verilerine bakıldığı zaman olumlu sinyallerin olduğunu söylemek mümkün. Yeni yükseliş sonrasında ilk direnç seviyesi olarak gösterilen 4.000 dolar seviyesinin üzerine çıktı.

Şimdilerde anlık olarak değişiklik gösterse de fiyatlar ortalama olarak 4.020 dolar seviyelerinde ilerlemeye devam ediyor.

ETHEREUM FİYATLARINDA TAKİP EDİLMESİ GEREKEN SEVİYELER NELER?

Piyasa değeri ile oldukça popüler olan Ethereum, daha önce uzmanlar tarafından belirlenmiş olan direnç seviyelerini geçti. Bu direnç seviyeleri 3.950 dolar ve 3.980 dolar olarak açıklanmıştı.

Yaşanan bu kırılma sonrasında Ethereum fiyatları sabah saatlerinde büyük bir heyecanla 4.075 dolar seviyelerine kadar çıktı. Şimdilerde sahip olduğu değere bakıldığı zaman hala yükseliş trendinde olduğunu söylemek mümkün. Şimdilerde durağan ilerlese de hızlı bir yükselişin gerçekleşmesi sonrasında 4.250 dolar seviyelerine kadar çıkabileceği düşünülüyor.

ETHEREUM İÇİN KORKUTAN AÇIKLAMA GELDİ!

Ethereum ilerleyen dönemlerde yeni bir yükseliş umudu ile işlem görüyor. Ancak 4.080 dolar seviyesinin üzerine çıkmaması durumunda yeniden düşüşe geçebileceği düşünülüyor. Daha sonra planlana büyük destek noktalarından birisi de 3.920 dolar olarak açıklandı. Bu desteğin altında kalması halinde Ethereum yatırımcılarının büyük kayıplar vereceği bir dönem başlayabilir.

Yazımızda yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımlar kişisel araştırmalar çerçevesinde yönlendirilmelidir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@