Ethereum Yatırımcılarını Heyecanlandıracak Açıklama: Yeni Yükselişe Hazır Mısınız?

Dünyaca ünlü analist Nicolas Merten Ethereum hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu. Bu önemli değerlendirme gelecek için yatırımcıları son derece heyecanlandırmış görünüyor.

Finans 08.12.2021 - 16:35 08.12.2021 - 16:35 Elif İşçi

Kripto para birimlerinin yaşamış olduğu dalgalı süreç merak konusu haline gelmişken, ünlü analistler piyasayı yorumlamaya ve çeşitli tahminlerde bulunmaya devam ediyorlar. Popüler kripto para analisti olarak tanınan Nicholas Merten ise konu hakkında açıklamalarda bulundu.

Ethereum yatırımcıları yaşanan son düşüş sonrasında birtakım endişeler yaşamışlardı. Hatta bu süreçte yaşanan düşüş miktarı düşük olmasına rağmen panik satışları başlamıştı. Ancak yeni bir yükseliş için son derece etkili olacak teknik bir model geliştirdiklerini açıklaması piyasada yeni bir heyecan dalgasına neden oldu.

ETHEREUM BİTCOİN’E KARŞI BÜYÜK BİR İVME YAKALAMIŞ DURUMDA!

Sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile iletişime geçen ünlü analist Merten, Ethereum yatırımcılarını son derece heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu. Ethereum fiyatları yakından incelendiği zaman 2018 yılının Mayıs ayından bu yana Bitcoin’e karşı son derece büyük bir ivme kazandığı ve şimdilerde en yüksek seviyesinde olduğunu belirtti.

Ethereum grafiğine detaylı olarak baktığı zaman yükselişin devam edeceğini ancak bu yükselişin tek bir gecede 20 bin dolar artacağı anlamına gelmediğini özellikle belirtti. Ancak Ethereum için geleceğin son derece parlak olduğunu ve yaklaşık 3 4 yıllık zaman diliminin ardından geleceğin en parlak kripto paralarından birisinin olabileceğini belirtti.

ETHEREUM İÇİN YENİ YOL HARİTASINI ÇİZDİ

Ethereum Yatırımcılarını Heyecanlandıracak Açıklama- Yeni Yükselişe Hazır Mısınız?

Ünlü analist Merten Bitcoin ile karşılaştırmasını da yaptı. Lider konumda olan Bitcoin’i gelecek yıllarda geçme ihtimaline oldukça büyük bir olasılık olarak bakıyor. Şimdilerde piyasada ikinci sırada bulunuyor. İşlem gördüğü rakam ise 4.318 dolar olarak açıklandı. Piyasadaki değerine bakıldığı zaman ise şimdilerde 512.5 milyar dolar civarında işlem görüyor.

Ethereum’un geleceğinin son derece parlak olduğunu belirten analist yatırımcılara biraz daha beklemeleri ve doğru yatırımlar yaparak sabırlı olmaları gerektiğini ifade ediyor.

Yazımızda yer alan bilgiler bir yatırım tavsiyesi değildir. Yapılan yatırımlar kişisel araştırma ve tercihler sonucunda gerçekleştirilmelidir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@