Ethereum'da Yaşanan Düşüş Yatırımcıyı Panikletti! Ethereum Panik Satışları Başladı

Kripto para piyasasında meydana gelen düşüş sonrasında yatırımcılar hareketlendi. Ethereum yatırımcılarının düşüş sonrası büyük panik yaşadıkları ve ardından panik satışına başladıkları belirlendi.

Finans 04.12.2021 - 21:55 04.12.2021 - 21:57 Elif İşçi

Kripto para piyasasında yaşanan büyük deprem hala piyasalarda yatırımcıları korkutmaya devam ediyor. Dünden bugüne kadar yaşanan üst üste düşüşler endişeye neden oldu. Bir nevi kripto para piyasasında dün ‘Kara Cuma’ olarak ifade ediliyor.

Kripto para lideri Bitcoin yaşanan deprem sonrasında hızlı bir düşüşle yüzde 15 oranında değer kaybetmişti. Kripto para liderinin yaşamış olduğu bu sorun karşısında tüm kripto para birimleri hızlı bir düşüş trendi içerisine girdiler. Bunlardan birisi de Ethereum oldu.

ETHEREUM FİYATLARININ DÜŞÜŞÜ YATIRIMCILARI KORKUTTU

Ethereum'da Yaşanan Düşüş Yatırımcıyı Panikletti! Ethereum Panik Satışları Başladı2

Kripto para piyasasında endişeli bekleyiş hala devam ediyor. Altcoinler arasında yer alan Ethereum aslında diğer para birimleri ile karşılaştırma yapıldığı zaman daha az bir düşüş oranı yaşadığı görülmüştü. Ancak yatırımcılarının bu düşüş karşısında büyük panik yaşadıkları belirlendi.

Hatta toparlanma süreci devam ederken Ethereum, diğer kripto para birimlerine kıyasla güçlenmeye başladı. Durum itibariyle olumlu bir gelişme olarak sayılmasına rağmen yatırımcılarının durum karşısında hala panik şekilde hareket ettikleri belirlendi. Ethereum işlemlerinin yeni bir rekora doğru koştuğu ve işlem hacminin son derece yüksek olduğu belirlendi.

ETHEREUM YATIRIMCILARI KRİZE NEDEN OLURKEN SATIŞLAR BAŞLADI!

Yaşanan kriz anında Ethereum yatırımcıları riski en az seviyeye indirmek için satış yapmak istediler. Bu süreçte yapılan işlemler nedeniyle ethereum ağının tıkandığı belirtildi. Bununla birlikte işlem hacimlerini artırıp ardından madencilerini kendileri seçmek istediler. Bunun üzerine yatırımcıların büyük bir işlem krizine neden oldukları belirlendi.  

Ethereum fiyatları sabah saatlerinde yüzde 20 oranında değer kaybı yaşamıştı. Ancak altcoinler çok daha fazla değer kazandı. İşlem hacimlerinin yükselmesinin ardından rekor bir seviyeye ulaştığı tespit edildi. Şimdilerde ise işlem ücretleri yeniden gerilemeye başladı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@