Ev Alamayanlara Vakıfbank'tan 6 Konut Kredisi Kampanyası Birden

Vakıfbank müşterilerine konut alımlarında 6 farklı kampanya birden sunuyor. Daha düşük faizle kredi kullanımının mümkün olduğu kampanyalar müşterilere ödeme sürecinde farklı olanaklar sunuyor.

Finans 29.09.2021 - 17:33 29.09.2021 - 17:33 Mustafa KARAGÖZ

Türkiye'nin herhangi bir yerinde kendi evini almak isteyenler için bankaların sunduğu konut kredileri belli bir maliyet oranının üzerinde bulunuyor. Faiz indirimi beklentileri ile maliyetlerin düşmesini bekleyen vatandaşlar için bizlerde bankaların kenarda kalmış kampanyalarını aktarıyoruz. Bu haberimizde de ev almak isteyenlere Vakıfbank'ın sağladığı 6 farklı kampanyayı araştırdık. 

6 FARKLI KAMPANYA İLE KENDİ EVİNİZİ ALIN

Vakıfbank müşterilerinin alacakları evin durumuna göre, müşterilerin özel durumlarına göre ve satılan konutlara göre farklı kampanyalar sağlıyor. Konut kredisi kampanyalarının bazılarında faiz oranları daha düşük seviyede olurken bazı kampanyalar eşit maliyetle müşterilere sunuluyor. İşte 2021 yılı ekim dönemi Vakıfbank konut kredisi kampanyaları. 

6 farklı vakıfbank konut kredisi kampanyası

1-) Yeşil Ev Konut Kredisi

2) Sarıpanjur 120 Ay Vadeli Konut Kredisi

3-) Banka Gayrimenkulleri için Konut Kredisi

4-) OYAK Üyelerine Özel Konut Kredisi

5-) TSK Personeline Özel Konut Kredisi

6-) Kentsel Dönüşüm Konut Kredisi

EN DÜŞÜK FAİZLİ KAMPANYA HANGİSİ?

Konut kredisi kullanımları uzun süreli ve çok yüksek limitli olduğu için müşteriler için en düşük faizli kampanya oldukça büyük önem taşıyor. Bankanın sunduğu 6 kampanya arasında en düşük faizli olanları ile özellikleri de şöyle.

6 farklı vakıfbank konut kredisi kampanyası 3

Öncelikle bankanın sağladığı son üç kredi kampanyası hakkında bilgi verelim. 

* Kentsel Dönüşüm Kredisi “6306 Sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkındaki Kanun” kapsamında sağlanır ve konutlarını yeniden inşa etmek isteyenlere sağlanır. Faiz oranı yüzde 1.37'dir. 

* TSK Personeline Özel Konut Kredisi yeni konut alımlarında geçerli olup faiz oranları kişiye özel uygulanır.

* Oyak Üyelerine Özel Konut Kredisi de aynı şekilde OYAK üyeleri için geçerlidir ve faiz oranı kişiye özel uygulanır. 

6 farklı vakıfbank konut kredisi kampanyası 2

En Düşük Faizli Kredi Kampanyası

Vakıfbank müşterilerine Yeşil Ev Konut Kredisi ile yüzde 90 konut kredisi limiti ve yüzde 1.25 faiz oranı sağlar. Konut kredisi kullanımı enerji sınıfı A olan daireler için yüzde 1.25 faizle, B sınıfı enerji türünde olan daireler için ise yüzde 1.35 olarak uygulanır. 

Sarıpanjur Kredi Kampanyası

Vakıfbank'ın Sarıpanjur Konut Kredisi ve Banka Gayrimenkul Konut Kredisi kampanyalarında faiz oranları aynıdır. Banka iki kampanya kapsamında yüzde 1.25 ve yüzde 1.35 faiz oranıyla kredi olanağı sağlar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@