Ev Almak İsteyen Hadise'ye Banka Konut Kredisi Vermedi!

Bebek'te bulunan lüks bir eve taşınmak isteyen ünlü popçu Hadise iddialara göre bankanın konut kredisi engeline takıldı.

EMLAK MAGAZİN 28.03.2019 - 11:19 15.07.2021 - 00:16 Emlak 365

Bebek'te bulunan lüks bir eve taşınmak isteyen ünlü popçu Hadise iddialara göre bankanın konut kredisi engeline takıldı. Detaylar haberimizde...

Ünlü şarkıcı Hadise taşınmak amacı ile kendisine Bebek'ten yeni bir lüks daire buldu. Evi satın almak için bankadan konut kredisi çekmek isteyen güzel yıldız bankanın konut kredisi reddi ile büyük bir yok yaşadı. Banka Konut Kredisi Onayı Vermedi! Takvim Gazetesi tarafından yapılan habere göre Türkiye'de daha az vergi ödemek adına tüm mal varlığını ailesi üzerine yapan Hadise Bebek Ayşe Sultan Korusu içerisinde kendisine lüks bir daire satın almaya karar verdi. İstinye'de bulunan dairesine 2017 yılında takıntılı bir hayranının girmesinin ardından artık o evde oturmak istemediğine karar veren Hadise uzun arayışları sonucunda hayalindeki evi Bebek'te buldu ancak banka engeline takıldı. Tüm mal varlığını ailesinin üzerine yaptğı iddia edilen Hadise 10 milyon liraya alacağı dairesi için bankadan bu nedenle konut kredisi onayı alamadı. Deniz Manzaralı Dairenin Fiyatı 10 Milyon Lira Hadise deniz manzarası olan koru içerisindeki daire için pazarlık yaptı ve daireyi 10 milyon liraya almaya karar verdi. Ünlü şarkıcı evi almak üzere bankaya konut kredisi başvurusu yaparken banka Türkiye'de üzerinde hiç kayıtlı mal varlığı olmadığı için kredi onayı vermedi. Bebek'te başka bir banka şubesine daha konut kredisi başvurusu yaptığı iddia edilen Hadise'nin bu bankanın kararını beklediği öğrenildi. 

Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@