Ev, Dükkan ve İşyeri Satın Almak İsteyenler İçin 0.98 Kredi Kampanyası!

Konut kredisi faiz oranları yükselirken bazı bankalar 0.98 konut kredisi faiz oranı sunmaya devam ediyor. İşte, 0.98 konut kredisi kampanyaları!

EMLAK HABERLERİ 22.05.2019 - 11:34 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

Konut kredisi faiz oranları yükselirken bazı bankalar 0.98 konut kredisi faiz oranı sunmaya devam ediyor. İşte, 0.98 konut kredisi kampanyaları!

Bankaların konut kredisi faiz oranları yükseldi. Yaşanan yükselişin ardından en düşük konut kredisi faiz oranı yüzde 1.55 seviyesine çekildi. 100 bin lirayı aşan konut kredisi taleplerinde ise bu oran yüzde 1.65 olarak uygulanıyor. En ucuz konut kredisi veren banka ise bu oranlar ile konut kredisi veren Ziraat Bankası oldu. 0.98 Konut Kredisi Veren Bankalar Hangileri?Şu anda 0.98 konut kredisi kampanyası düzenleyen bankalar;İş Bankası, Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası olarak sıralanıyor. 0.98 Konut Kredisi Kimler Alabilir?Bazı bankalar ise yükselen faiz oranlarına rağmen halen 0.98 konut kredisi faiz oranı vermeye devam ediyor. Bu krediler iki kategoride veriliyor. Bunlardan biri bankaların anlaşmalı konut projeleri için verilen 0.98 konut kredisi kampanyası oluyor. Bu kampanya kapsamında bankaların ilan ettikleri konut projeleri arasında yer alan projelerden ev satın alan kişilere bankalar 0.98 faiz oranı ile konut kredisi veriyor. ZİRAAT BANKASI 0.98 ANLAŞMALI KONUT PROJELERİ LİSTESİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ...HALKBANK 0.98 ANLAŞLAMI KONUT PROJELERİ LİSTESİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ...VAKIFBANK 0.98 ANLAŞMALI KONUT PROJELERİ LİSTESİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ...İkinci kategoride ise Halkbank ve Vakıfbank kendi ellerinde bulunan konut, işyeri ve arsa için banka gayrimenkulü kredisi veriyor ve bu konut, işyeri ile arsalar için 0.98 faiz oranı ile kredi kullanımına imkan sunuluyor. Vakıfbank Banka Gayrimenkulü Konut Kredisi Kampanyası Vakıfbank konut kredisi ürünleri arasına yeni katılan Vakıfbank konut kredisi kampanyası kapsamında yüzde 0,98 konut kredisi kampanyası kapsamı genişledi. Banka hem anlaşmalı müteahhitler üzerinden verdiği kredilerde hem de kendi portföyünden bulunan gayrimenkuller için 0,98 konut kredisi kampanyası sürüyor. 

Vakıfbank 0.98 Konut Kredisi Kampanyası Detayları Vakıfbank tarafından satışa sunulan konut, işyeri ve arsa niteliğine sahip olan taşınmazlar için düzenlenen kampanya ile 120 ay vadeli yüzde 0.98 konut kredisi kullanma imkanı sunuluyor. Buna ek olarak satış fiyatlarında yüzde 20 indirim uygulanıyor. Söz konusu kampanya sadece Vakıfbank internet sitesi üzerinden satışa sunulan konut, arsa ve işyerleri için geçerli olacak. Vakıfbank Satılık Gayrimenkul İlanları Vakıfbank sarı panjur konut kredisi internet sitesine giriş yaptıktan sonra aşağıda yer alan linklerden satılık gayrimenkulleri görmek için olan bağlantıya tıklayarak sizde Vakıfbank tarafından satışa sunulan ilanları görüntüleyebilirsiniz. 

Şu anda sitede yer alan tüm arsa, işyeri ve konut ilanları için 0.98 konut kredisi faiz oranı ile alımda bulunabiliyor. Bu ilanların tümü için yapılacak olan satışlarda isteyen kişiler 120 ay vadeli 0.98 konut kredisi kullanırken yine satış fiyatından yüzde 20 indirim hakkından da yararlanabilecek. Halkbankası Konut Kredisi Kampanyası Bankanın internet sitesinde yer alan  konut kredisi hesaplama makinesi içinde yeni kampanya için oran eklendi. Banka kendisi tarafından satışa sunulan konutlar için bu kampanyayı başlattığını, Halkbank anlaşmalı konut projeleri ve Halkbank satılık gayrimenkuller için 0.98 konut kredisi vereceğini açıkladı. Diğer konutlar için de yine 1,75 faiz oranı ile konut kredisi kullandırılmaya devam edilecek. Halkbank 0.98 Konut Kredisi Hesaplama 

Halkbank Satılık Gayrimenkul İlanları Nasıl Görüntülenir?Halkbank satılık arsalar ve villa gibi pek çok ilanı barındıran satılık gayrimenkul ilanları kurumun kendi resmi internet sitesi üzerinden ilan ediliyor. Verilen ilanlar belirli sürelerde tekliflere açık tutuluyor ve internet üzerinden online teklif vermek sureti ile ihaleye katılıyor. Süre sonunda en yüksek teklifi veren kişi ve kurumlar ihaleyi kazanmış yani taşınmazı satın almış oluyorlar. Satış işlemini nakit para ile yapmak isteyenler ödemelerini peşin yaparken kredi ile ödemek isteyen kişiler için de Hallkbank 0.98 konut kredisi desteği sağlayacak. Yani 1,75 faiz oranı yerine bankanın taşınmazını alan kişiler 0,98 konut kredisi faiz oranı fırsatından yararlanacaklar. Banka İpotekli Evi Nasıl Satar?Bankaların ipotekli konut satışı için ipotek konulan taşınmaza ait kredi borcunun ödenmemesi şartı aranmaktadır. Bankaya olan kredi borcu üst üste 3 ay ya da aynı takvim yılı içerisinde 3 defa ödenmediği takdirde banka ipotekli konutu satma hakkı kazanıyor. Banka ipotekli konut satışı için ilan veriyor. Bankadan icralık konut satışı için verilen ilanlara yapılan başvuruların ardından genelde açık artırma yöntemi ile satış sonuçlandırılıyor. Banka alacağını, toplam süreçte yaptığı masrafları tahsil ediyor. Satış tutarından bu tutar düşülüyor ve kalan bir para bulunuyorsa bu tutar taşınmaz sahibine ödeniyor. Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZEmlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@