Ev Hanımlarına 20.000 TL İhtiyaç Kredisi! Gelir Belgesi Olmadan Anında Hesabınızda

Gelir belgeniz olmadan sadece birkaç dakika içerisinde kredinizi çekebilir, kişisel harcamalarınızdan evinizin ihtiyaçlarına kadar tüm masrafları 36 aya kadar vade avantajlarıyla ödeyebilirsiniz.

Finans 28.09.2021 - 11:06 28.09.2021 - 11:06 Serhat Karaman

Emlak365 olarak ev hanımlarına son dakika kredi müjdemizi sunuyoruz. Gelir belgeniz olmadan sadece birkaç dakika içerisinde kredinizi çekebilir, kişisel harcamalarınızdan evinizin ihtiyaçlarına kadar tüm masrafları 36 aya kadar vade avantajlarıyla ödeyebilirsiniz.

Fibabanka, ev hanımlarına kredi desteğini sürdürüyor. Fibabanka tarafından sunulan kefilsiz, gelir belgesiz kredi imkânından yararlanmak için acele edin. Fibabanka müşterisi olup internet bankacılığından ya da Fibabanka mobil şubeden gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Dilerseniz başvurularınızı 444 88 88 numaralı Fibabanka telefon bankacılığı aracılığıyla da iletebilirsiniz.

Ev Hanımlarına 20.000 TL İhtiyaç Kredisi Anında Hesapta

Kredi notunuz bankanın uygun göreceği seviyedeyse ve kredili ürünlerle ilgili aktif bir gecikmeniz bulunmuyorsa krediniz 5 dakikada onaylanır ve paranız anında hesabınıza geçer. 20.000 TL kredinizi 36 aya kadar taksit seçeneklerinden birini kullanarak çekmeden önce özenle hazırladığımız tabloyu incelemenizi şiddetle tavsiye ederiz. En çok tercih edilen vadeler için hesapladığımız kredi planlarına göz atın ve size en uygun ödeme seçeneğini belirledikten sonra başvurunuzu vakit kaybetmeden yapın.

Ödeme planı, BSMV ve KKDF tutarları kredi taksitlerine yansıtılacak şekilde oluşturulmuştur.

Kredi başvurusu esnasında %0,5 (binde beş) oranında kredi tahsis ücreti tahsil edilmekte olup 20.000 TL’ye denk gelen tahsis ücreti BSMV dâhil 105 TL’dir. Kredi tutarının azalmasına ya da artmasına bağlı olarak kredi tahsis ücreti de değişebilir. Ayrıca kredi kapsamında kredi müşterisine hayat sigortası da yapılacaktır. Hayat sigortası için ödenmesi gereken prim tutarı kredi tutarına, toplam vadeye ve geri ödeme tutarına göre değişebileceği gibi kredi müşterisinin yaşına, sağlık durumuna ve mesleğine göre de değişkenlik göstermektedir. Sigorta yaptırılmaması halinde tabloda yer alan kredi faiz oranlarında artış olacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@