Ev hanımlarına bayrama özel 7.500 liralık ihtiyaç kredisi Akbank'tan

Ev hanımları ihtiyaç kredisi kullanmak istediklerinde Akbank'ın faizsiz kredisi devam ediyor. Akbank 7.500 TL limitle %0 faizle, faizsiz 12 ay vadeli kredi veriyor. tek yapılması gereken ise...

Finans 20.04.2022 - 14:22 20.04.2022 - 14:22 Mustafa Karagöz

Emlak365.com - Ev hanımları ihtiyaç kredisi kullanmak isterlerse çok özel bir kampanyadan yararlanabilirler. Akbank tarafından başlatılan kampanya kapsamında müşterilere hiçbir bankanın sunamadığı şekilde; yüzde 0 faiz oranı, 12 ay vade süresi ve 7.500 liralık ihtiyaç kredisi veriliyor. Peki ev hanımları Akbank'ın ihtiyaç kredisini nasıl kullanacaklar? İşte kredi kullanım detayları ve başvuru şartları..

AKBANK'TAN %0 FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ EV HANIMLARI DİKKAT SİZDE ÇEKEBİLİRSİNİZ

Ev hanımları bayram öncesinde alışverişler veya çeşitli ihtiyaçları için nakit desteği arıyorlar. Düşük limitli kullanılacak ihtiyaç kredileri için bankaların en uygun seçeneklerini arayan ev hanımları için birçok banka kredi olanağı sunuyor. Eşleri sigortalı olarak çalışan kadınlara bankalar 5.000 TL, 7.500 TL limitlerle mini krediler sağlayıp 36 ay vadeli ödeme planları oluşturuyorlar. Nisan 2022 döneminde ise tüm bu paketler arasında Akbank en ön sırada yer alıyor.

Akbank En Ön Sırada

Akbank tarafından başlatılan kampanyaya ev hanımları daha önce Akbank müşterisi olmamaları durumunda katılabilirler. Ev hanımları Akbank ile hiç çalışmamış olmaları durumunda, 7.500 liralık krediden faydalanabilirler. Ev hanımları kredi paketinden faydalanmak istemeleri durumunda bankanın mobil şubesi üzerinden başvuru yapacaklar. Başvuruların ardından banka ya mobil müşteri hizmetlerinden yada şubelere yönledirerek banka müşterisi olma sürecini tamamlayacaklar. 

Banka krediden kimlerin faydalanacağına ilişkin uyarısında "Sıfır faizli kredi kampanyasından Akbank Mobil'i indirip "Akbanklı olmak istiyorum" butonu üzerinden ilerleyerek ilk defa ve uzaktan Akbanklı olma* sürecini tamamlayan yeni Akbanklılar faydalanabilir." bilgisini de paylaştı. 

7.500 liralık ihtiyaç kredisini çeken müşteriler 12 ay vadeli ödeme planı ve yüzde 0 faizle aylık 625 TL ödeme yapacaklar. Müşterilerden 39 TL kredi tahsis ücreti kesilecek. Bunun dışında ek bir masraf olmayacak. 7.500 TL olarak çekilecek kredi toplam 7.539 TL olarak geri ödenecek. 

akbank ev hanımı kredisi

Akbank'a ilk defa müşteri olanlar daha sonra ise mobil uygulama üzerinden faizsiz kredi başvurusunda bulunacaklar. Akbank faizsiz kredi olanağı ile müşteriler nakit ihtiyaçlarını karşılayacaklar. Bankanın sunduğu özellikler ise emlak365.com olarak haberimizin başında belirttiğimiz gibi olacak. Ev hanımları en fazla 7.500 TL ihtiyaç kredisi çekebilecekler. Geri ödemeler 12 ay vade ile olacak. Faiz ve masraf ödemesi olmayacak. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@