Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Bankalardan Satılık Ucuz Evler! 120 Ay Vadeli 0.79 Faizle Masrafsız Konut Kredisi

Bankaların konut stokları büyük bir hızla artmaya devam ederken bankalar bu stokları elden çıkararak bilançolarını temizlemek için kolları sıvadı.

EMLAK HABERLERİ 22.01.2020 - 19:00 15.07.2021 - 00:10 SERHATMEDYA

Bankaların konut stokları büyük bir hızla artmaya devam ederken bankalar bu stokları elden çıkararak bilançolarını temizlemek için kolları sıvadı. Bankadan satılık ev ilanları için yüzde 20 indirim yapılırken aynı zamanda ekspertiz ücretsiz, masrafsız konut kredisi ile 0.79 faiz oranı fırsatı sunuluyor. Detaylar haberimizde...

Bozulan ekonomik göstergeler nedeni ile bankaların takipteki kredi miktarı rekor seviyelere ulaşırken, el konulan taşınmazların sayısı da yükseldi. Her geçen gün artan konut stoku miktarı nedeni ile bankalar çareyi ellerindeki konutları indirim yaparak, uzun vadeli düşük faiz oranlı konut kredisi desetği ele satmakta arıyor. ZİRAAT BANKASI, HALKBANK VE VAKIFBANK YÜZDE 20 İNDİRİMLİ KONUT, ARSA VE İŞYERİ SATMAYA BAŞLADI! Özellikle de 3 devlet bankası tarafından satışa sunulan bankadan satılık evler büyük fırsatlar sunuyor. Ziraat Bankası en fazla konut stoku olan banka olarak ilk sırada yer alırken banka konut almak isteyen kişilere ekspertiz ücretsiz ve dosya masrafsız konut kredisi fırsatı sunuyor. 

HALKBANK'TAN SATILIK EVLER 2020!Halkbank satılık gayrimenkul ilanları bankanın Halkbank Gayrimenkul Com Tr isimli sitesinden verilmektedir. Banka elinde bulunan taşınmazları düşük fiyatlarla satışa sunarken aynı zamanda taksitle ev sahibi olmak isteyen kişiler için 180 ay vadeli 0.99 faiz oranı ile konut kredisi desteği de sunuyor. 

Bankanın satışa sunduğu konutlara teklif vermek için öncelikle üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekiyor. Konu hakkında ilk işlemler Halkbank şubeleri üzerinden yapılıyor. Banka ucuz satılık konut ilanları yanı sıra dükkan ve arsa satış ilanları da yayımlıyor. Bankaların kredi indirimlerinden anında haberdar olmak isterseniz;İnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZVAKIFBANK'TAN YÜZDE 20 İNDİRİMLİ SATILIK EVLER! Banka satışa sunduğu tüm taşınmazlar için Vakıfbank Banak Gayrimenkulü konut kredisi kampanyası ile 0.99 faiz oranı ile 180 ay vadeli konut kredisi kullanma imkanı da sunuyor. Vakıfbank internet sitesi üzerinden satışa sunulan taşınmazlara teklif vermek isteyenlerin kendilerine en yakın Vakıfbank şubesine başvuruda bulunarak taşınmazın muhammen bedelinin %5’i tutarındaki teminatın yatırılması ve şubede doldurulacak Gayrimenkul Satış Şartnamesi’nin her sayfasının imzalaması gerekmektedir. 

Ardından kişiye verilen şifre ile sisteme giriş yaparak internetten konut için fiyat teklifi oluşturmanıza izin verilmektedir. Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@