Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Ev Finansmanı Desteği! 2.263 TL Taksitle 100 Bin TL Konut Kredisi ICBC Turkey'de!

Konut kredisi çekerek ev sahibi olmak isteyenlere İCBC Turkey tarafından finansman desteği verilmeye devam ediliyor. İCBC Turkey konut kredisi kampanyasının koşulları nelerdir?

Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Ev Finansmanı Desteği! 2.263 TL Taksitle 100 Bin TL Konut Kredisi ICBC Turkey'de!

Türkiye'de ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar bir konut satın alabilmek için lazım olan parayı yalnızca birikimlerini bir araya getirerek temin edemiyorlar. Eksik kalan kısım için vatandaşlar bankalardan konut kredisi çekerek bu imkana ulaşabiliyorlar. Ev satın alma işlemi gerçekleştikten sonra ise çekilen konut kredisi uzun vadelere yayılarak taksit taksit ödenerek kapatılıyor. ICBC Turkey de müşterilere konut kredisi vererek ev sahibi olmalarına imkan tanıyor.

ICBC TURKEY KONUT KREDİSİ KAMPANYASININ KOŞULLARI NELERDİR?

ICB Turk müşterileri bir ev satın almaya karar verdiklerinde ihtiyaç duydukları konut kredilerini bankalarından temin edebiliyorlar. ICBC Turkey konut kredisi kampanyası ile müşterilere bazı imkanlar bazı şartlarla sağlanıyor. Bu şartları yerine getiren müşteriler kolay bir şekilde ev sahibi olmanın kapısını kendileri için aralıyorlar.

ICBC Turkey konut kredisi kampanyasına dair yapılan açıklamaya göre müşterilerin satın almak istedikleri konutların ekspertiz değerlerinin yüzde 80'ine kada rkonut kredisi imkanı veriliyor. Ekspertiz değeri 500 Bin TL olan bir ev için ICBC Turkey tarafından verilebilecek konut kredisi miktarının üst limiti 400 Bin TL olabiliyor.

Konut kredisi kampanyası hakkında bilgi veren ICBC Turkey bu kredi türünde müşterilerine en fazla 120 aya kadar vade imkanı sağlıyor. Bu imkanı kullanan müşteriler konut kredisi geri ödemelerini 10 yıllık bir vadeye yayabiliyorlar.

Müşteriler ICBC Turkey'den konut kredisi çekmek istediklerinde bankaya teminat olarak satın almak istedikleri konutu gösterebiliyorlar. Bunu yaparak ek bir temanat arayışına girilmemiş oluyor.

ICBC Turket müşterileri konut kredisi kullanmak istediklerinde bu kredinin geri ödemelerinde çeşitli kolaylıklara da shaip olabiliyorlar. Müşteriler konut kredisi geri ödeme planlarını tamamen kendi koşullarına göre oluşturabiliyorlar. Hatta talep eden müşteriler esnek ödeme kolaylıklarından da yararlanabiliyor.

ICBC Turkey konut kredisi kampanyasından yararlanarak kredi kullanan müşterilere kredi vadesi devam ettikçe hayat sigortası yaptırılıyor. Bu şekilde hem banka hem de müşteri güvence altına alınarak hoş olmayan durumların yaşanmasının önüne geçiliyor.

100 BİN TL KONUT KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

icbc turkey konut kredisi hesaplaması

İCBC Turkey'den konut kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 2,07 kredi faizi uygulanıyor. 120 ay vadeli 100 Bin TL konut kredisi çekenler bankaya her ay 2.263 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar.