Ev Sahibi Olmayan Kalmasın! HSBC' den Günde 51 TL'den Başlayan Fiyatlarla Konut Sahibi Olma Fırsatı

HSBC, yeni konut kredisi destek paketini halka duyurdu. Günde 51 TL’den başlayan düşük taksitlerle siz de ev sahibi olabilir, kira ödemek yerine kredi ödeyerek kendi evinizi satın alabilirsiniz.

Finans 16.10.2021 - 05:08 16.10.2021 - 05:08 Gülcan Özer

Siz de kiracılıktan bıktıysanız HSBC’ nin birbirinden özel ödeme seçenekleriyle kendi evinizi alma hayalini gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Konut kredisi kullanım oranı diğer bankalara göre daha az olan HSBC, çareyi konut kredisi oranlarını düşürmekte buldu.

Daha önce %2’nin üzerinde seyreden oranlar, yeni dönemde daha da düştü. Birçok bankadan konut kredisi almakta zorluk çeken vatandaşlar, HSBC sayesinde hayallerindeki eve sahip olabilecek.

Günde 51 TL’den Başlayan Düşük Taksitlerle Kendi Evinize Sahip Olun

HSBC, ekspertiz değerinin %75’ine kadar konut kredisi veren bankalardan biri. Kredinizi 10 yıla kadar uzun vadelerle çekerek aylık ve günlük ödemenizi düşürebilir, kredi taksitlerini öderken diğer yandan temel ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabilirsiniz. HSBC konut kredisinde aylık taksit ödemeleriniz yükselmezken ileriki dönemlerde kredi oranlarının düşmesi halinde yapılandırma yapmak suretiyle taksit ödemelerinizi daha da düşürebilirsiniz.

hsbc-konut-kredisi

120 ay vadeli 70.000 TL konut kredisinde günlük ödeme 51 TL dolaylarındayken aylık ödeme tutarı 1.537,51’dir. Elbette herkesin konut kredisi ihtiyacı değişebilmekte ve alınan eve göre kredi talebi daha da artabilmekte. 70.000 TL yerine 100.000 TL konut kredisi çekmeniz halinde aylık 2.196,45 TL ödemeniz yeterli olacak. Bazı kredi tutarları için ödenecek taksit tutarını sizler için tablo haline getirdik. Aşağıda yer alan tabloya bakarak hangi tutar için aylık ne kadar taksit ödemeniz gerektiğini rahatça görebilir ve kredi tutarını buna göre belirleyebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@