Ev sahibi olmayı hayal eden nişanlı çift hayatının şokunu yaşadı!

Mutlu bir yuva kurarak ev sahibi olmanın hayalini kuran Muğla'nın Seydikemer ilçesindeki nişanlı çift büyük bir şok yaşadı.

GÜNDEM 14.08.2019 - 18:00 15.07.2021 - 00:14 SERHATMEDYA

Mutlu bir yuva kurarak ev sahibi olmanın hayalini kuran Muğla'nın Seydikemer ilçesindeki nişanlı çift büyük bir şok yaşadı.

Muğla'nın Seydikemer ilçesinde Zorlar Mahallesi'nde 3 gün sonra dünya evine girecek olan Çalbay çiftinin 2 katlı evlerinde yangın çıkması sonucunda her şey küle döndü.YANGIN KISA SÜREDE SÖNDÜRÜLDÜNedeni belirlenemeyen bir sebepten dolayı çıkan yangın kısa sürede çatıya ulaştı. Muğla Büyükşehir Belediyesi Seydikemer İtfaiye Grup Amirliği ve Seydikemer Orman İşletme Müdürlüğü ekipleri tarafından müdahale edilen yangın, yakındaki evlere sıçramadan söndürüldü.EV TUTUP EVLENME HAYALLERİ KURMUŞTUK!Yangın sonrasında ev kullanılamaz hale geldi.  Evi yanan 27 yaşındaki Sedat Çalbay, "Bir ev tutup evlenme hayalleri kurmuştuk. Hayallerimiz yandı bitti kül oldu. Nişanlımla birlikte bir yıldır düğün yapıp, yuvamızda mutlu bir şekilde yaşamanın hayalini kuruyorduk.”dedi.YETKİLİLERDEN YARDIM İSTEDİ!Dünya evine girmeden önce yaşadıkları yangın şokunu atlatamayan Çalbay, “Eş dostun yardımlarıyla çeyizimizi almıştık. Şimdi ne olacak bilmiyorum. Yetkililerden yardım bekliyorum." İfadelerini kullandı. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@