Ev Satın Alırken Finansman Aramaya Son! İş Bankası Kiraya Bedel Taksitlerle Konut Kredisi Veriyor

Yeni bir ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar bankaların konut finansmanı şartlarını araştırmaya devam ediyorlar. İş Bankası konut kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir, nasıl çekilir? 

Finans 21.09.2021 - 19:09 21.09.2021 - 19:14 Engin Uzunoğlu

Ev satın almak isteyenler son dönemlerde oldukça yüksek maliyetlerle karşılaşıyorlar. Bu da ciddi bir finansman probleminin doğömasına neden oluyor. Barınma ihtiyacı için ev sahibi olmak isteyenler birikimlerini bir araya getirdikten sonra eksik kalan kısımlar için konut kredisi kullanıyorlar. Bunun için de konut kredisi maliyetlerinin düşük olmasının çok büyük bir önemi var. 

İş Bankası tarafından konut kredisi kampanyası ile alakalı olarak yeni bir duyuru yapıldı. Müşterilerin ev sahibi olabilmeleri için finansman desteği verilmeye devam edildiğini açıklayan dev banka bazı yeni değişiklikler yapıldığını ilan etti. İş Bankası konut kredisi kampanyasının yeni avantajları nelerdir? 

İŞ BANKASI KONUT KREDİSİ KAMPANYASI

İş Bankası'ndan konut kredisi kullanan müşteriler aynı zamanda çeşitli avantajlara da sahip olabiliyorlar. Böylelikle müşteriler kolay bir şekilde ev sahibi olup kira sorunlarını da kalıcı olarak çözebiliyorlar. Peki İş Bankası'ndan konut kredisi kullanan müşterilerin yararlanacakları çoklu avantajlar nelerdir? İş Bankası tarafından müşterilere konut kredisi kullanımında hangi imkanlar sunuluyor? 

İŞ BANKASI KONUT KREDİSİ FIRSATLARI

İş Bankası konut kredisi kampanyası kapsamında müşterilere 120 aya kadar vade imkanı ile konut krediswi veriliyor. 10 yıllık vade süresinde kullandıkları konut kredisini uzun bir vadeye yayan İş Bankası müşterileri düşük taksitlerle ödeme yapabiliyorlar. Böylelikle ev sahibi olurken İş Bankası müşterileri büyük bir bütçe krizi içerisinde kendilerini bulmuyorlar. 

İŞ BANKASI KONUT KREDİSİ FAİZİ YÜZDE KAÇ?

İş Bankası konut kredisi kullanan müşterilere düşük bir faiz oranı uyguluyor. Aylık yüzde 1,38 faizle verilen konut kredisi ile müşteriler düşük bir maliyetin altına girmiş oluyorlar. İş Bankası tarafından verilen konut kredisinde müşteriler neredeys ekira öder gibi ev sahibi olabiliyorlar. Ayrıca İş Bankası'nın uyguladığı aylık 1,38'Lik kredi faizi şu anda bankacılık piyasasında düşük faizli krediler arasında bulunuyor.

100 BİN TL KONUT KREDİSİ MALİYET HESAPLAMA

iş bankası konut kredisi maliyetleri

Konut kredisi kullanmak isteyen müşterilere İş Bankası tarafından aylık yüzde 1,38 oranında faiz uygulanıyor. 120 ay vadeli 100 Bin TL konut kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 1.710 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade süresi tamamlandığında ise toplam kredi maliyeti 205.224 TL oluyor. 
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@